dovolenka na splatky bez navysenia, dovolenka na splatky, Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Dovolenka na splátky

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 4.500€ rýchlo aj bez registrov.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Dovolenka na splátky

Chcete ísť na dovolenku ale nemáte teraz dostatok peňazí? Nevadí. Je tu pre vás možnosť Dovolenka na splátky.

Poskytujú ich všetky väčšie cestovné kancelárie, ako je napríklad spoločnosť INVIA, ktoré ponúkajú svoje produkty na splátky v spolupráci s nejakou leasingovou spoločnosťou. V špeciálnych akciách sa stretneme aj so splátkami bez navýšenia, no môže to mať háčik v minimálnej cene dovolenky alebo iba v špeciálnych dátumoch či destináciách. Mimo takýchto akcií je navýšenie od 1% mesačne. Akontácia začína na 10%. Dĺžka splácania sa pohybuje od 6 – 24 mesiacov, väčšinou stačia len dva doklady totožnosti. Vybrať si takto dovolenku môžete aj cez internet, potvrdenie o úvere máte do pár hodín.

Tu je niekoľko stránok, ktoré ponúkajú dovolenky na splátky:

Sen. Nie obyčajný sen. Vysnívaný v nepokojnom období zimy, nudy a beznádeje. Dovolenka nám behá mozgovou kôrou nielen počas spánku. Po nádhernej pláži plnej oddychu snívame aj za bdelého dňa. Niektorí viac, niektorí menej. Keď v januári klesne teplota vonku pod mínus 20, naša jediná nájde je v tom, že o pár mesiacov konečne vyrazíme na dovolenku – niekde do Chorvátska, Talianska, Egypta či Turecka.

Prečo však čakať. To určite nikoho nebaví. V januári je mrazivo iba v Európe. V blízkosti rovníka slnko vytvára takmer ideálne podmienky na záhaľku. Čo by ste povedali na novoročný výlet do Juhovýchodnej Ázie, do Thajska, na Filipíny  či do inej exotickej destinácie. Určite viete, aké krásne pláže sú v týchto lokalitách, akú nádhernú zmenu si môžete dopriať, keď vymeníte biely sneh za biely piesok romantických pláží.

Všetko to znie určite nádherne. S exotickými dovolenka však je jeden výrazný problém. Ich cena je často mimo možnosti bežne zarábajúcich ľudí. Pokiaľ sa chcete vydať do Juhovýchodnej Ázie na začiatku roka, musíte počítať, že iba letenka vás bude stáť okolo 800 eur. Spiatočná samozrejme. Samotný pobyt v exotických krajinách už až tak drahý nie je.

Zobrať celú rodinu pohrať sa na tropických plážach nie je lacné. Niekoľko  tisíc eur sotva možno ušetriť z niekoľkých výplat. Existuje však riešenie, a toto riešenie sa volá dovolenka na splátky.

Dnes naozaj nie je problém si zobrať dovolenku na splátky, splniť si svoj cestovateľský sen bez toho, aby človek musel ťažko šetriť. Dovolenku na splátky ponúka väčšina cestovných kancelárií, väčšinou to robia v spolupráci s firmami a Celelem. Obe firmy sú zabehané mená v splátkovom predaji. Ďalšou možnosťou je zobrať si spotrebný úver či americkú hypotéku a vybrať sa za zaoceánskym dobrodružstvom. Najlacnejším riešením financovania exotickej dovolenky je jednoznačne americká hypotéka.

Pôžičková inzercia na tému Dovolenka na splátky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Dovolenka na splátky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.