konsolidačny uver, konsolidacne pozicky, Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Vážení zákazníci, týmto by sme Vás chceli upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Týmto vás žiadame, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu tejto internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

Konsolidačný úver

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 4.500€ rýchlo aj bez registrov.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Konsolidačný úver

Ak nie ste spokojní s úrokovou sadzbou vášho úveru, s ponúkanými službami banky a máte záujem splatiť svoj existujúci úver v inej banke, potom konsolidačný úver je určený práve vám.

Cieľom konsolidačného úveru je zlúčenie viacerých úverov do jedného a tým získať lepší prehľad a podmienky. Je to vlastne úver na splatenie iných úverov. Konsolidovať sa dajú úvery i pôžičky akéhokoľvek typu. Od konsolidačného úveru klient očakáva zníženie úrokových sadzieb na splatenie napr. prečerpaní na bežných účtoch. Namiesto viacerých splátok klient spláca iba jeden úver s dlhšou dobou splatnosti. Zlúčenie niekoľkých úverov do jedného prináša klientovi výhodnejšie podmienky hlavne čo sa týka výšok splátok, úrokovou sadzbou alebo poplatkami. Celkové zaťaženie klienta sa ale neznižuje, iba zvýhodňuje.

Výhody konsolidačného úveru:

 • expresne rýchle spracovanie úveru už do 48 hodín a bez príplatku
 • bez poplatku za jeho spracovanie
 • bez nákladov za vypracovanie nového znaleckého posudku, stačí predložiť iba akuálny list vlastníctva
 • šetrenie nákladov za vedenie viacerých úverových účtov
 • aj bez dokladovania príjmu – aj pre neklientov banky
 • možnosť čerpať úver už po podaní návrhu na vklad záložného práva do katastra nehnuteľností
 • možnosť realizovať mimoriadne splátky až do výšky 20% z úveru ročne bez poplatku
 • výber dĺžky obdobia fixácie úrokovej sadzby na 1, 3, 5 alebo 10 rokov
 • možnosť voľby spôsobu splácania – anuitný alebo s modifikovaným splátkovým plánom

Pôžičková inzercia na tému Konsolidačný úver. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Konsolidačný úver sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

2 reakcie na tému Konsolidačný úver

 1. uver komentoval:

  mala by som zaujem o konsolidacnu pozicku som dochodkyna dochodok mam 750e tu je0903678621 kontakt volam sa Valeria Farkasova som z Rimavskej Soboty prosim vas suri mi to mohli by ste ma telefonicky kontaktovat dakujem.

 2. Maria Budiasova komentoval:

  Mala by som zaujem o konsolidacnu pozicku na vyplatenie dlhov ale som invalidna dochodkyna mam 311 eur potrebovala by som 8000 uer splacat mozem asi po 150 eur mesacne ale som v registri dlznikov odpistemy zatial dakujem.pPotrebovala by som to vyplatit aby som mala len 1 pozicku.

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.