nebankove hypoteky, nebankove uvery na byvanie, Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Nebankové hypotéky

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 4.500€ rýchlo aj bez registrov.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Nebankové hypotéky

Obstarávate si nové bývanie a máte nízky preukázateľný príjem alebo záznam v bankovom registri dlžníkov? Riešite problém neúmerne vysokých mesačných splátok vašich úverov, či problém exekúcie a máte k dispozícii nehnuteľnosť? Skúste teda nebankové hypotéky.

Nebankové hypotéky sú poskytované súkromnými subjektami s vlastnými podmienkami, s dlhou dobou splatnosti ale výrazne vyšším úrokom a vyššími vedľajšími poplatkami ako v bankách. Výška hypotéky sa pohybuje do 80% hodnoty nehnuteľnosti. Zvyčajne nevadí zápis v bankovom registri. Subjekty ich ponúkajú v rôznych formách inzercie. Zväčša nevyžadujú ručiteľa ani dokladovanie príjmu.

Hypotekárne úvery sú primárne poskytované bankami. Tento produkt vždy bol spojený iba s bankovými inštitúciami. Rozmach nebankových spoločností bol však predzvesťou, že hypotekárne úvery budú dostupné aj od týchto subjektov. A veru netrvalo to dlho a nebankove hypoteky boli na svete.

Nebankové hypotéky však so sebou prinášajú rovnaké riziká ako ktorékoľvek iné nebankové produkty. Pre presnosť by sme sa však mali na nebankové spoločnosti pozrieť trochu bližšie. Pretože nie je nebanková spoločnosť ako nebanková spoločnosť. Na našom trhu ich pôsobí naozaj veľké množstvo a vyznať sa v nim môže byť vcelku problém. V zásade by sme ich však mohli rozdeliť na nebankové spoločnosti, ktorým možno dôverovať, a nebankové spoločnosti, z ktorých plynie riziko.

Mnohé nebankové spoločnosti sú dcérskymi firmami veľkých nadnárodných bánk, takže za nimi stoja veľké firmy, ktoré si musia dávať pozor na svoje meno. Pri takýchto firmách sa nemusí báť nekalých praktík.  Tu je potrebné si dávať pozor iba na cenu pôžičky.

Potom tu máme tzv. domáce nebankové spoločnosti, za ktorými stoja nejaký slovenský podnikatelia. Nikdy sa však presne nedozviete, kto za danou nebankovou spoločnosťou stojí. Známe slovenské nebankovky by však nemali predstavovať veľké riziko. Opäť je však potrebné dávať veľký pozor na cenu pôžičky. Potom tu máme tzv. súkromných poskytovateľov pôžičiek. Toto sú osoby, podnikatelia, na ktorých je potrebné si dávať osobitý pozor. Súkromní poskytovatelia pôžičiek môžu mať priamy záujem na vašej exekúcii. Tu pomôže iba pozorné čítanie zmluvy a obozretnosť.

Nebankové spoločnosti ponúkajú množstvo pôžičiek bez ručenia. Pôžičky bez ručenia sú však drahé, a preto len veľmi málo výhodne. Ručenie autom sa využíva pri kúpe automobilu, prípadne iných alternatívnych formách ručenia. Veľmi sa však nevyužíva.

Pôžičková inzercia na tému Nebankové hypotéky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Nebankové hypotéky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.