pozicka pre nezamestnanych, pozicky pre nezamestnanych, Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Vážení zákazníci, týmto by sme Vás chceli upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Týmto vás žiadame, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu tejto internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

Pôžičky pre nezamestnaných

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 4.500€ rýchlo aj bez registrov.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Pôžičky pre nezamestnaných

Mnoho ľudí sa už ocitlo v situácii, najmä v čase finančnej krízi, keď stratili prácu. Aj keď sa aj bez zamestnania dokážu pretĺcť, v momente keď sa náhodou vyskytne nejaký problém v podobe pokazeného auta, práčky alebo strechy, stáva sa to pre nich neriešiteľnou záležitosťou. Práve v takejto situácii sa ich záchranou mnohokrát stávajú pôžičky pre nezamestnaných. Pred využitím tejto možnosti si treba ale uvedomiť pár vecí.

Keďže ide o pôžičku, logicky pri nej nie je potrebné potvrdenie príjmu, nakoľko prácu nemáte, avšak to znamená, že takýto druh pôžičiek poskytujú iba nebankové spoločnosti. Okrem toho, že pri takejto pôžičke netreba potvrdzovať príjem, jej ďalšou výhodou je jej takmer okamžité vybavenie, často krát v priebehu niekoľkých hodín, a to aj z pohodlia domova, cez internet alebo telefón.

Pôžičky pre nezamestnaných sú vďaka rizikovosti zaťažené vyšším úrokom. Žiadateľ najčastejšie ručí hmotnými vecami ako sú auto či dáke zariadenie, alebo nehnuteľnosťou ako byt, majetok, garáž atď.

Pôžičky sú najčastejšie bezúčelové, to znamená, že firmy od ktorých žiadate úver si nezisťujú na čo chcete peniaze využiť. Veľa firiem skúma možnosť klienta, splácať pôžičku ako sú napríklad príležitostné práce, brigády a iné.

Výhody ako u iných typov pôžičiek, čiže rýchlosť vybavenia, peniaze do 24 hodín, atď., však zostávajú i pri tomto type pôžičiek.

Výhody pôžičky pre nezamestnaných

 • bezúčelové
 • rýchle vybavenie do niekoľkých hodín
 • nie je potrebné potvrdenie príjmu
 • možnosť vybavenia cez telefón alebo internet

Nevýhody pôžičky pre nezamestnaných

 • vysoký úrok a RPMN
 • nízka horná hranica pôžičiek pre nezamestnaných

Hľadá sa aj niekoľko gramaticky nesprávnych obmien: pozicka pre nezamestnanych/ pre nezamestnanich/nezamestnanym, rychle pozicky pre nezamestnanych bez rucenia, rychla pozicka pre nezamestnanych bez rucenia, pozicky nezamestnanym online, online pozicky pre nezamestnanych, onlaj pozicka pre nezamestnanych, ale pri vyhľadávaní nie je gramatika podstatná.

Hoci to majú nezamestnaní rozhodne ťažké, pôžičku môžu získať aj oni. Hoci výrazne obmedzenú. Čím ďalej tým viac sa stávajú populárne rýchle online pôžičky. Tieto pôžičky sú bez ručenia a nebankovú spoločnosť nezaujíma, či u ňu žiada podnikateľ, prezident, dôchodca či nezamestnaný. Dôležité je akurát, aby sa žiadateľ nenachádza v žiadnom registri.

Vybavenie rýchlej online pôžičky je nesmierne jednoduché. Poďme sa na celý proces pozrieť trochu bližšie. Na začiatok je potrebné nájsť nebankovú spoločnosť, ktorá tento typ pôžičky ponúka. Rýchle online pôžičky  ponúkajú iba nebankové spoločnosti, z čoho plynú aj všetky výhody a nevýhody.

Ďalším krokom je návšteva webovej stránky vyhľadanej nebankovej spoločnosti. Na jej webe nájdete online formulár, ktorý je potrebné vyplniť. Zaberie to maximálne 5 minút. Nebanková spoločnosť sa vás spýta na veci ako dátum narodenie, číslo občianskeho preukazu, adresa trvalého bydliska, adresa prechodného bydliska, číslo mobilného telefónu, číslo bankového účtu a tak ďalej.

Po vyplnení je potrebné celý formulár odoslať. Stačí kliknúť na jedno tlačidlo. Následne bude formulár posúdený pracovníkmi nebankovej spoločnosti, ktorí vám dajú formou sms správy vedieť, ako to celé dopadlo. O výsledku by ste sa mali dozvedieť do 30 minút. Peniaze vám budú poslané buď bankovým prevodom, na číslo účtu, ktoré ste udali v online formulári, alebo poštovou poukážkou na adresu, ktorú ste zadali vo formulári.

S online pôžičkami pre nezamestnaných súvisí aj niekoľko problémov či nevýhod. Tieto pôžičky sú relatívne drahé, to však nie je veľký problém, keďže požičiavané sumy sú veľmi nízke. Pri prvej žiadosť vám nebanková spoločnosť nepožičia ani 100 eur. Pri ďalších žiadostiach si však už budete môcť požičať aj niekoľko stovák eur.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky pre nezamestnaných. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky pre nezamestnaných sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

15 reakcií na tému Pôžičky pre nezamestnaných

 1. peter2 komentoval:

  Som nezamestnaný a potreboval by som požičať 3000 EUR na splatenie úverov. Kto mi pomôže?

 2. Tibor Kačmarik komentoval:

  Dobry den surne by som potreboval požičku od6000do10000€na opravu domu ,bez ručenia na zmenku ,bez poplatkou dopredu,momentalne nie som zamestnany,mam zapis v bankovom registry.Dakujem

 3. ANDREJ GRUNDZA komentoval:

  POTREBOVAL BISOM POžIčKU NA OPRAVU STRECHI SOM NEZAMESNANI POBERAM SOCIALNU DAVKU ZOZ MANžELKOV SPOLU 480 EVR A TAK BISOM PRIJAL HOCI AKU POžIčKU 5000 EVR NA SPLATKI MESAčNE PO 150EVR BISOM SPLACAL VOPRED DAKUJEM

 4. Jana komentoval:

  Dobrý večer . Som matka troch školopoviných chalanov,nezamestnana a ktomu všetkému aj sama a potrebovala by som si požičať 500 eur na znovu zapojenie elektrickej energie v Našom byte . Môj mesačný príjem činí 390 € ..nájde sa človek,ktorý Nám pomôže so svetlom ? Určite sa dohodneme na splátkach môjho dlhu voči Vám … Ďakujem

 5. STEFAN ZIGA BYSTRANY 258 OKR SPISSKA NOVA VES 05362 komentoval:

  SOM NEZAMESNANY A POTREBOVAL BY SOM POZICAT 1000 EUR NA SPLACANIE UVERU POBERAM COCIALNU DAVKU SME TRI CLENA RODINA KTORA NASA COCIJALNA DAVKA PRESAHUJE 320 EUR DAKUJEM ZA POROZUMENE.

 6. Katarína Pintérová komentoval:

  dobry den,Som nezamestnaná a potrebovala by som si požičat 500€.sme dvojčlenná rodina,a sme v hmotnej núdzy,berieme socialnu davku v nezamestna nosti.Som v tiesni a potrebovala by som do domacnosti.
  Katarína Pintérová.
  Východná 336/36
  04424 Poproč

 7. monika komentoval:

  dobry den som nezamestnana mama 2 deti a potrebovala by som momentalne 1500e na vyplatenie surnych poziciek.dakujem

 8. daniela komentoval:

  dobry den.som slovenka zijuca momentalne v zahranici ale za mesiac sa vraciam nastale zit na slovensko.potrebovala by som financnu podporu na otvorenie fas foodu s greckym gyrosom.nakolko financie ktore mam nestacia preto potrebujem financnu vypomoc od 5.ooo do 10.000.vie mi niekdo poradit?dakujem

 9. zdenko.tancoš komentoval:

  dobry den som nezamestnany mam doma 2 skolopovinnych deti a 1 dospelu dceru ktora pobera invalidni dvochodik moja manzelka na nu pobera za celodennu starostlivost opatrovatelsky prispevok spolu z manzelkov poberame 398 .euro moja dcera na inavalidnom pobera 360 .euro takze nemal bi som problem kebi ste mi poskitli pozicku v sume 5000 .euro splacat moju pozicku vzdy kazdy mesiac v dohodnutom termine za pochopenie vopred dakujem. jelšava.ul.9.maja 331.okres.revuca

 10. milan komentoval:

  dobry den potreboval by som pozicku som nezamestnany potreboval by som na splatenie uverov a dlhov sumu 5000eur kto pomoze

 11. ELENA komentoval:

  Potrebovala by som 4000 euro. Na novu strechu. Viem splacat po 100 euro mesacne. Viem rucit aj nehnutelnostou. Svojou castou.

 12. Nika komentoval:

  Potrebovala by som pozičat 1000€,som nezamestnana a poberam davku v nezamestnanosti.Som bezdetna a peniaze potrebujem na splatenie dlhov.Splacat mozem po 50€ mescne.Kto je ochotny poskytnut pozicku?p

 13. patrik komentoval:

  patrik som nezamesnani potrebujem si požitat 500 som na davke v nezamestanosti som bez bezdetni na splacane dlhov za pohopenie vopred dakujem

 14. Lucia komentoval:

  Nezamestnana avsak zajtra podpisujem pracovnu zmluvu na polovicny pracovny uvazok..vedel by mi niekto poradit popripade pomoct s pozickou 400 € na jednorazovy vydavok do domácnosti

 15. Iveta Bálintová komentoval:

  Som nezamestnana a potrebujem surne 900eur može mi niekto požičat alebo pomoct za pochopenie a vam vopred Dakujem ozvite sa mi prosím

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.