pozicky bez dokladovania prijmu, pozicka bez dokladovania prijmu, Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Pôžička bez dokladovania príjmu

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 4.500€ rýchlo aj bez registrov.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Pôžička bez dokladovania príjmu

Pôžička bez dokladovania príjmu je jednou cestou, ako sa dostať k peniazom. Ak si chcete požičať peniaze a je pre vás zložité dokladovanie príjmu ale máte sa čím založiť, tak pôžičky bez dokladovania prímu sú pre vás ideálne. V krátkosti teda sú spotrebné úvery bez potvrdenia o príjme pre tých, čo sa majú čím založiť, alebo majú ručiteľa.

Nebankové spoločnosti a súkromníci sú hlavnými poskytovateľmi bezúčelových pôžičiek kde nemusíte dokladovať výšku vášho príjmu. Pri nebankových produktoch sa nenahliada do bankového registra, to znamená, že ak ste v minulosti pri pôžičke od banky porušili splátkový kalendár a omeškali ste sa čo i len s jednou splátkou, dostávate sa do bankového registra a budete mať veľké problémy s pôžičkou v banke. V takomto prípade existuje pre vás možnosť požičať si od nebankových spoločností ako sú napr. Home Credit, Provident Financial, Cofidis, Cetelem a iné. Na internete je možné nájsť veľa súkromných poskytovateľov pôžičiek, ktorí nevyžadujú dokladovanie príjmu, no treba brať do úvahy, že úroková sadzba je výrazne vyššia a je dôležité sa informovať i o ďalších poplatkoch, ktoré sú v zmluve.

Pre tých, ktorí prišli o zamestnanie je prakticky nemožné si požičať peniaze od banky. Nepriaznivá finančná situácia však núti ľudí hľadať iné možnosti, ako sa „pretĺcť“ cez takéto obdobie. Ak ste sa rozhodli, že chcete si úver vziať od nebankovej spoločnosti, výhodou pre vás bude, že nie je často nutné dokladovať výšku príjmu, a preto sa takéto formy pôžičiek stávajú atraktívnymi hlavne pre nezamestnaných a pre študentov. Musíte si ale uvedomiť fakt, že úvery bez dokladovania príjmu majú určitú hornú hranicu a bez adekvátneho ručenia vám veľké sumy nepožičia ani nebanková spoločnosť.

Záujemca o takúto formu pôžičky by si ale mal uvedomiť, že ak bol so žiadosťou o pôžičku odmietnutý v banke, patrí do rizikovej skupiny a jeho schopnosť splácať úver sa môže stať neistou.Poskytovateľ pôžičky akceptuje vyššie riziko a to sa však odrazí na výške ceny úveru.  Každý by si mal zhodnotiť svoje šance úver splácať a vyhnúť sa tak problémom a prípadnej strate majetku.

Pri nebankových inštitúciách si môžete porovnať ich produkty pomocou RPMN. Nebankové spoločnosti ponúkajú pôžičky bez dokladovania príjmu v nižších sumách. Pri vyšších budú pravdepodobne žiadať ručenie nehnuteľnosťou alebo zmenkou. O pôžičky môžu žiadať ako fyzické osoby, tak aj podnikatelia.

Veľkou výhodou úveru bez dokladovania príjmu je, že je bezúčelový, to znamená, že klient ho môže využiť na čokoľvek, podľa vlastného uváženia, dokonca i na splatenie iných dlhov. Ďalšia výhoda je rýchlosť a pohodlnosť vybavenia, do určitej sumy. Toto sú vlastnosti online rýchlej pôžičky bez registra a dokladovania príjmu, ktoré z nej robia jednu z najobľúbenejších pôžičiek.

Pôžička od ProfiCredit

 • určená aj pre fyzické osoby
 • bez dokladovania príjmu
 • od 1500 eur vyššie
 • bezúčelová pôžička
 • fyzická osoba nemusí poskytovať údaje o zamestnávateľovi

Rýchla pôžička od Ferratum

S.O.S. Financ

 • pôžičky od 1000 do 300 000 eur
 • aj pre začínajúcich podnikateľov
 • aj bez dokladovania príjmu
 • bez ručiteľa a bez nahliadania do bankového registra
 • krátkodobé úvery

AAA financing centrum

 • bez ručiteľa
 • úver od 100 do 500 eur
 • splatnosť do jedného roku
 • spoločnosť nepožaduje potvrdenie o príjme
 • možnosť pôžičky aj nad 500 eur ale s dokladovaním príjmu
 • pôžičky bez príjmu nie su poskytované klientom v exekúcii alebo v konkurze

Hľadá sa aj niekoľko gramaticky nesprávnych obmien:pozicka/pozicky bez dokladovania prijmu, uvery/uver, pozicky bez registra a dokladovania prijmu, bez rucenia nehnutelnostou, ale pri vyhľadávaní nie je gramatika podstatná.

Aj samotné hypotekárne úvery môžu mať mnoho podôb. Zväčša sa pri žiadosti o hypotéku prikladá aj potvrdenie o príjme. Z povahy tohto druhu pôžičky to však nie je nutné. Samotné založenie nehnuteľnosti je dostatočnou zárukou, že banka či iný poskytovateľ pôžičky o svoje peniaze nepríde.

Toto však neznamená, že cena hypotekárneho úveru s dokladovaním príjmu a cena hypotekárneho úvery bez dokladovania príjmu budú rovnaké. To samozrejme nie.  Poskytnutie pôžičky bonitnému klientovi (teda človeku, ktorý má pravidelný dostatočne vysoký príjem) je vždy spojené s menším riziko ako poskytnutie pôžičky človeku,  o ktorého bonite nevieme zistiť nič.

Keďže cena pôžičky je priamoúmerná riziku s ňou spojeným, hypotéka bez dokladovanie príjmu bude vždy drahšia ako hypotéka bez dokladovania príjmu.

Z tohto dôvodu je dobré nejaký doklad o príjme vždy predložiť. Takto je možné si významne znížiť úrokovú mieru. Pri pôžičkách s dlhou dobou splatnosti (ako je takmer každá hypotéka) je výška úrokovej miery rozhodujúca. Aj malé rozdiely medzi úrokovými mierami sa v 30 rokoch prejavia pomerne výrazne.

Hypotéky bez potvrdenia o zamestnaní je dobré využiť iba v prípade potreby. Tento typ pôžičky ponúkajú najmä nebankovky. Tie sú však veľmi dobre známe tým, že ich produkty nepatria práve k tým najvýhodnejším. Vyšší úrok by ešte nebol tou najväčšou katastrofou. Úver od nebankových spoločností môže však viesť až k strate strechy nad vlastnou hlavou – k exekúcii. Najmä malé neznáme či poloznáme nebankové spoločnosti na tomto výsledku môžu mať priamy záujem. Najväčším rizikom sú však súkromní poskytovatelia pôžičiek.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička bez dokladovania príjmu. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička bez dokladovania príjmu sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

5 reakcií na tému Pôžička bez dokladovania príjmu

 1. maria komentoval:

  dobry rada by som bola keby nam mohol pomoct potrebovali by sme 5000e vratime to do konca decembra.pomozte nam ked este na tom svete existuju dajake dobre ludia

 2. Filip komentoval:

  Potreboval by som surne a rychlo požičku 2000 eur.Ak by vedel niekto pomoct na e mail odpovedat.Splatnost 1 mesiac

 3. Lucia Petrivaldska komentoval:

  Potrebovala by som požičať 150 eura príjem mam 330 eur ďakujem 0940219369

 4. Katarina komentoval:

  Chcem si pozicat 500e

 5. Katarina komentoval:

  Potrebovala by somsi pozicat 500e.moj prijem je500e.dakujem.0950681749

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.