postova banka kalkulacka, pozicka 2000 eur, Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Pôžičky na pošte

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 4.500€ rýchlo aj bez registrov.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Pôžičky na pošte

Dostupné pôžičky na pošte zabezpečuje Poštová banka. Takáto pôžička je určená pre zamestnaných ľudí, ktorí sú zamestnaní dlhšie ako 3 mesiace a musia predložiť potvrdenie o zamestnaní alebo pre dôchodcov. Banka im následne posúdi žiadosť. Zamietnutím to môže skončiť v prípade rizikových zamestnaní. Všetko závisí od konkrétnej žiadosti.

Charakteristika dostupnej pôžičky na pošte:

 • výška pôžičky od 400 do 3500 EUR
 • splatnosť od 20 do 70 mesiacov
 • bez ručiteľa
 • hotovosť do 2000 EUR

Pôžička na pošte potrebuje k vybaveniu váš občiansky preukaz, u dôchodcov rozhodnutie o priznaní dôchodku. Pri výplate na účet v inej banke aj výpis z účtu na vaše meno nie starší ako 3 mesiace, pri výplate v hotovosti doklad s trvalým pobytom aj na meno manžela/manželky.

Všetky ďalšie informácie vám podajú na každej pobočke pošty. Informácie o úverových produktoch dostupná pôžička alebo aj pôžička na pošte získate presnejšie aj na internetových stránkach Poštovej banky pabk.sk.

Okrem hotovostnej pôžičky poskytuje Poštová banka aj pôžičku na bývanie.

Charakteristika pôžičky na bývanie:

 • možnosť získať úver od 3 500 do 17 000 eur
 • nie je potrebné dokladovať účel
 • bez ručiteľa
 • doba splatnosti 3 až 10 rokov
 • potrebný len občiansky preukaz a doklad s adresou nehnuteľnosti (faktúra za plyn, elektrinu …)

Hľadá sa aj niekoľko gramaticky nesprávnych obmien: dostupne pozicky, dostupna posta pozicka/pozicky, pozicka na poste, pozicka od postovej banky pre dochodcov, ale pri vyhľadávaní nie je gramatika podstatná.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky na pošte. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky na pošte sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému Pôžičky na pošte

 1. pavol kalocay komentoval:

  dobri den vam prajem ,piatok ste mi volali bohuzial nebol som doma ale praci a manzelka to zdvihla a vraveli ste jej ze som dostal neaku novu ponuku od postovej bank aj ked neviem co ,viem ze sa podal o pozicku pred rokom ale ste mi neschvalili lebo mam exekuciu,takze nechapem aku ponuku som dostal vedeli by ste mi to na tuto otasku odpovedat s pozdravom pavol kalocay rod 18.1.1980 rod cislom 800118/7865

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.