expresne pozicky, sms uver, Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Pôžičky formou SMS a cez telefón

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 4.500€ rýchlo aj bez registrov.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Pôžičky formou SMS a cez telefón

Takýto typ pôžičky sa využíva, pokiaľ si potrebujete požičať menšiu sumu peňazí (do stoviek eur) s veľmi krátkou dobou splatnosti do niekoľkých dní. Niektoré spoločnosti sú populárne hlavne z dôvodu nízkych súm, ktoré poskytujú, už od desiatok eur. Takáto pôžička je expresne vybavená, väčšinou stačí vyplniť online žiadosť a v ďalších pár SMS správach potvrdiť všetky potrebné detaily. K jej schváleniu nepotrebujete potvrdenie o príjme ani ručiteľa či ručiť nehnuteľnosťou. SMS pôžičky sú bezúčelové. Takéto pôžičky poskytujú nebankové spoločnosti, ktoré nenahliadajú do bankového registra.

Najpopulárnejšou spoločnosťou poskytujúcou SMS pôžičky je Ferratum (za požičaných 100 EUR vrátite 125 EUR), splátka sa deje vo forme vyplatenia faktúry, ktorá bude zaslaná na vašu adresu. Peniaze vám prídu formou šeku alebo prevodom na účet. Populárnym spôsob sa stalo postupné zvyšovanie možností klienta, čo znamená, že pri prvej pôžičke si môžete požičať menšie sumy, ktoré sa postupne zvyšujú s úspešným splatením predchádzajúcej.

Technológie nám pomaly ale isto menia život. Rapídna technologická zmena začala niekedy pred 20 rokmi. Svet sa postupne zmenil najmä vplyvom internetu a mobilných telefónov. Tieto technológie zmenili naše životy od základov. Zmenil sa spôsob, akým nakupujeme či spôsob, akým sa zoznamujeme. Internet a mobily dokonca zmenili aj spôsob, akým žiadame o pôžičky. V minulosti sme museli ísť osobne do banky či inej  inštitúcie, podpísať množstvo papierov a čakať niekoľko dní. Dnes sa dá pôžička vybaviť všade a kedykoľvek. O pôžičku môžete požiadať cez internet alebo pomocou sms správy.

Sms pozicka/pozicky a pôžičky cez telefón či cez internet sú prakticky totožné. Sms pôžička a pôžička cez telefón je úplne to isté. Obe sa však líšia od pôžičky cez internet len minimálne.

Spôsob, akým fungujú sms pôžičky, si môžeme jednoducho opísať na príklad online pôžičky. Pokiaľ si chcete požičať peniaze cez internet, musíte najskôr navštíviť webovú stránku nebankovej spoločnosti, ktorá daný druh pôžičky poskytuje. Tu nájdete online formulár, ktorý je potrebné vyplniť a odoslať. Podstata internetovej pôžičky je v tom, že nebanková spoločnosť získava potrebné údaje práve cez internetový formulár na jej webových stránkach.

Tu je aj podstatný rozdiel od sms pôžičky, kde dochádza k zbieraniu potrebných údajov cez sms správu. Ide o špeciálne štruktúrovanú sms správu. Ako presne napísať takúto sms žiadosť o pôžičku sa dozviete na webovej stránke nebankovej spoločnosti. Je to spravidla rovnaký web ako web, na ktorom je online formulár.

Nebanková spoločnosť oznámi potvrdenie pôžičky cez sms správu. Peniaze následne posiela buď bankový prevodom, alebo poštovou poukážkou. Žiadateľ si môže sám zvoliť spôsob vyplácania peňazí. Nevýhodou sms pôžičky je jej obmedzená výška, krátka doba splatnosti a samozrejme aj cena.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky formou SMS a cez telefón. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky formou SMS a cez telefón sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

5 reakcií na tému Pôžičky formou SMS a cez telefón

 1. lubomir komentoval:

  surne potrebuj miem500eur .bol som na PN3mesace trebamsurne uhraditr.surne

 2. Monika komentoval:

  Dobry vecer pre 15 minutami som si poziadala o pozicku 25eur chcela by som ju zrusit tu pozicku prepacte a prosim zruste ju dakujem

 3. štefania pokošova komentoval:

  potrebujem pienaz 60e som na materskej dovolemke prosim zavolat na toto čislo 0940336727

 4. marta komentoval:

  prosim surne pozicat 500eur do 15,9 poctiovo vratim urok akceptujem dakujem

 5. Roman komentoval:

  Prosím potrebujem surne požičiat100eu.Vratim aj s urokom.TEL.0915623087.

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.