novomanželská pôžička, pozicky pre mladomanzelov , Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Pôžičky pre mladomanželov

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 4.500€ rýchlo aj bez registrov.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Pôžičky pre mladomanželov

Mladomanželské pôžičky sú poskytované mladým párom, ktoré  nie sú v zväzku manželskom dlhšie ako dva roky. Výhodné manželské pôžičky sú pre ľudí do 35 rokov s nižšími príjmami. Samozrejme, že podmienkou pre poskytnutie je uzatvorenie manželstva. Jedná sa o spotrebné úvery do maximálnej hodnoty 10000 €. Mladomanželia tak budú môcť ušetriť až 4,5%, kde 3% zníži štát a 1,5% odpustí banka. Takto môžu manželia ušetriť aj niekoľko tisíc eur oproti bežnému spotrebnému úveru.

Spoločný príjem manželov ale nemôže prekročiť 2,6-násobok priemernej mesačnej hrubej mzdy na Slovensku. Výška zvýhodnenia by sa mala každý rok upravovať, ale po schválení by platili nezmenené hodnoty až do konca splácania. Novomanželská pôžička je teda dobrým variantom finančnej pomoci pre začínajúce rodiny.

Štát sa v rámci svojich politických úloh snaží ovplyvňovať spoločnosť. Slovensko je tradične kresťanská krajina, kde manželstvo hrá významnú úlohu. Respektíve hralo. Pre mnohých ľudí však manželstvo stále má nejaký ten význam. Mnohé konzervatívne a katolícke strany považujú manželstvo za základ mravného života.

Štát sa v rámci svojej sociálnej politiky snaží podporovať rodiny, mladé rodiny a hlavne deti. Štát na toto využíva hneď niekoľko nástrojov. Najznámejším sú rôzne sociálne dávky ako napríklad prídavky na deti.

Novomanželská pôžička je jedným z mnohých spôsobov, akým štát chce pomáhať mladým rodinám. Každá manzelska pozicka má pomôcť mladým rodinám, ktoré to majú najťažšie najmä spočiatku. A to najmä v prípade, ak majú dieťa. So zakladaním rodiny súvisí množstvo rôznych nákladov, ktorými mnohí vôbec nepočítali a jediným riešením zostáva novomanzelska pozicka 2012.

Akokoľvek nedôverujete štátu, mladomanželskej pôžičke dôverovať môžete. Je to výhodný produkt, ktorý by mala využiť každá mladá rodina, ktorá potrebuje na štart nejakú tú pôžičku. Všetky alternatívy sú menej výhodné. Komerčné produkty od bánk sú drahšie. A dokonca pôžičky od nebankových spoločností nemožnosti ani len porovnávať s mladomanželskou pôžičkou od štátu.

Samozrejme, že mladomanželský úver je pomerne limitovaný. Mladí pár si pomocou neho rozhodne nemôže kúpiť žiadne bývanie. Na to tu má štát iných nástroj sociálnej politiky, hoci opäť ide o dotáciu pôžičky. Štát v spolupráci s bankami dotuje hypotekárne úvery. Ak máte do 35 rokov a váš príjem neprekračuje 1,3 násobok priemernej mzdy na Slovensku, môžete si užívať zvýhodnený úrok po dobu až piatich rokov. Nie je to dlho, svoj účel to však splní – uľahčiť štart do reálneho života.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky pre mladomanželov. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky pre mladomanželov sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.