pozicky od 18 rokov, pozicka od 18 rokov, Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Pôžičky pre mladých

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 4.500€ rýchlo aj bez registrov.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Pôžičky pre mladých

Máte záujem o peniaze? Ste mladý a chýba vám auto?

Pôžička pre mladých (pozicka/pozicky pre mladych) je špecifickým druhom úveru, ktorý majú v ponuke bankové aj nebankové subjekty, ktoré ponúkajú širokú škálu finančných produktov. Existuje viacero druhov pôžičiek pre mladých, môže ísť o študentské pôžičky, pôžičky pre učiteľov, pre nezamestnaných a pôžičky pre ženy na materskej dovolenke.

Z pohľadu bánk, je takýto klient z dlhodobého hľadiska výhodný. Z toho dôvodu banky ponúkajú rôzne zvýhodnené študentské účtyštudentské pôžičky v snahe prilákať túto mladú skupinu zákazníkov.

V roku 2010 vznikol nový produkt bánk, na ktorý prispieva štát. Je ním pôžička pre mladomanželov. Mladomanželská pôžička sa vo viacerých bodoch odlišuje od hypotéky pre mladých.

Mladomanželská pôžička

Už podľa názvu je jasné, že tento typ úveru je určený pre mladé páry, pričom ani jeden z partnerov nemá viac ako 35 rokov. Manželstvo nesmie v dobe podania žiadosti o pôžičku trvať viac ako 2 roky. Mesačný príjem oboch za rok predchádzajúci podaniu žiadosti nesmie presiahnuť 2,6 násobku priemernej mesačnej nominálnej mzdy. Úver pre mladomanželov je bezúčelový a môže byť využitý na prefinancovanie rozličných potrieb mladej domácnosti.

Štátny príspevok sa každoročne určuje v štátnom rozpočte. Pre rok 2010 je vo výške 3 percentá. Príspevok od banky je na úrovni 1,5 percenta. Celková zľava na pôžičke pre klienta je 4,5 percenta. Zvýhodnenie takéhoto spotrebného úveru môže pripadať až na maximálnu sumu 9 958,18 eur a pri maximálnej dobe splatnosti 10 rokov.

Hypotéka so štátnym príspevkom

Hypotekárny úver pre mladých so štátnym príspevkom môžu získať rovnako ľudia vo veku do 35 rokov. Hrubý mesačný príjem žiadateľa nesmie presiahnuť 1,3 násobok priemernej mesačnej nominálnej mzdy. Horná hranica príjmu pre možnosť získania hypotéky s príspevkom sa pravidelne mení každé tri mesiace.

V roku 2010 štát prispeva na tento typ pôžičky 2% a 1%. Výsledné zvýhodnenie predstavuje teda 3 percentá. Štátny príspevok sa poskytuje na dobu 5 rokov.

Hypotekárny úver predstavuje účelovú pôžičku a to do výšky až 49 790,88 eur pri maximálnej dobre splatnosti úveru 30 rokov.

Úvery pre mladých (uver/uvery pre mladych) sú zvýhodnené pôžičky zväčša pre vrstvu obyvateľov do 35 rokov. Štát tieto podporuje príspevkami a taktiež bankové a nebankové spoločnosti sa snažia prilákať možných klientov spomedzi mladých ľudí. Perspektíva tejto vrstvy je veľmi vysoká, keďže sa ich produkčný vek len začína a každý mladý človek túži byť samostatný, k čomu potrebuje nevyhnutne finančné prostriedky.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky pre mladých. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky pre mladých sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.