pozicky v hotovosti, pôžička v hotovosti, Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Pôžičky v hotovosti

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 4.500€ rýchlo aj bez registrov.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Pôžičky v hotovosti

Neočakávané výdavky? Chýba vám pár eur pred výplatou? Sú tu pre vás hotovostné pôžičky alebo pôžičky na ruku, ktoré slúžia pre rýchle požičanie menších súm peňazí s rýchlym vybavením a bez ručiteľa, zväčša sú finančné prostriedky uvoľnené do 24 hodín. Takéto pôžičky je možné vybaviť aj na Slovenskej pošte. Poskytujú sa v hotovosti a bez udania dôvodu využitia. Obvykle majú takéto pôžičky vyššie úrokové sadzby. Rozsah súm je od 100 do 1500 EUR.

Takéto pôžičky poskytujú najmä nebankové subjekty. Súčasťou pri takýchto pôžičkách je tzv. finančný agent, ktorý je zástupcom nebankového subjektu. Finančný agent skúma možnosti klienta a zabezpečuje komunikáciu s ním. Výhodou je aj možnosť zmeny splátkového kalendára podľa súčasných potrieb klienta. Samozrejme, všetky tieto služby sa odrazia v konečnej cene preplatenej pôžičky. Pri požiadaní sa vyžadujú 2 doklady totožnosti. Konečná preplatená suma môže byť kľudne aj dvojnásobná oproti požičanej sume.

V bankách sa môžeme stretnúť s flexipôžičkami na čokoľvek (VÚB), spotrebný úver na čokoľvek (Slovenská sporiteľňa) atď. U týchto sa úrokové sadzby pohybujú od 8 – 25%. Banky poskytujú aj dlhšiu dobu splatnosti a to až do 10 rokov (pri vyššom objeme úveru).

Nebankové subjekty poskytujúce takéto pôžičky:

Najväčšou nevýhou sú samozrejme vysoké úrokové sadzby, s ktorými nebankové subjekty nekonkurujú bankám, ale poskytujú alternatívu pre ľudí, ktorí v banke neuspeli. Ročné úročenie sa často pohybuje nad 100%. Obvyklé doby splácania sa pohybujú od 6 – 18 mesiacov.

Na tejto stránke si môžete vypočítať výhodnosť hotovostnej pôžičky: link

Hľadá sa aj niekoľko gramaticky nesprávnych obmien: pozicky do 2 hodin na ruku, rychla pozicka na ruku, hotovostne pozicky, ale pri vyhľadávaní nie je gramatika podstatná.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky v hotovosti. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky v hotovosti sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

2 reakcie na tému Pôžičky v hotovosti

  1. Marián komentoval:

    Som sedemdesiať ročný dôchodca a chcem si požičať 1 400 € na dobu troch rokov s mesačnými platbami. Môžem od vás dostať túto pôžičku na ruku ?

  2. Finanční Poradce komentoval:

    U nás umíme schválit půjčku i když máte záznam v registru. Nejvýhodnější podmínky pro zaměstnané,podnikatelé,zaměstnané v zahraničí,důchodce a maminky na MD. Půjčky od 1200eur do 100.000eur za bankovní úrok a splatností až na 30let.Zavolejte a dozvíte se více.Tel.+420792352183 Spokojenost klienta je u nás na prvním místě.

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.