revolvingová zmluva, uver, Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Revolvingový úver

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 4.500€ rýchlo aj bez registrov.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Revolvingový úver

Revolvingový úver je termínovaný úver, ktorý môže byť obnovovaný za rovnakých podmienok, vždy však po ukončení jedného cyklu. Jedným cyklom rozumieme obdobie od poskytnutia úveru do jeho amortizácie. Revolvingový úver sa používa na financovanie stálych potrieb pracovného kapitálu. Čerpanie peňažných prostriedkov termínovaného úveru je prísne sledované úverovým pracovníkom. Splátky úveru sú vopred dohodnuté v splátkovom kalendári, ktorý je uvedený v úverovej zmluve.
V rámci revolvingového úveru môže klient opakovane vyčerpať nový úver až do výšky stanoveného limitu. Podmienkou začatia nového cyklu (vyčerpanie nového úveru) je plné splatenie úveru predchádzajúceho cyklu a plnenie všetkých ustanovení úverovej zmluvy zo strany klienta.

Maximálna splatnosť je jeden rok, ale úver môžete splatiť kedykoľvek. Stále máte k dispozícii úverový rámec, ktorý môžete čerpať podľa aktuálnej potreby. Úver sa získava na prevádzkové potreby, investičné potreby, prechodný nedostatok financií či obežné prostriedky, z toho vyplýva že je to účelový úver, na rozdiel od kontokorentného. Vďaka tomu má tento úvernižšie úrokové sadzby. Po splatení si zákazník môže znova požičať za predchádzajúcich podmienok do výšky úverového rámca. Revolvingový úver sa automaticky obnovuje. Úver sa poskytuje právnickým osobám podnikajúcim na Slovensku. Vyžaduje sa preukázanie schopnosti splatiť úver vrátane úrokov a poplatkov v požadovanej lehote splatnosti a za vopred dohodnutých podmienok. Všetky bližšie informácie získate na pobočkách všetkých bánk, ktoré takýto úver poskytujú (VÚB, ČSOB, OTP Banka, Komerční banka, UniCredit Bank,…).

Pôžičková inzercia na tému Revolvingový úver. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Revolvingový úver sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.