hypotéka bez registra, hypoteky bez registra, Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Subprime hypotéky

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 4.500€ rýchlo aj bez registrov.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Subprime hypotéky

Subprime hypotéky pochádzajú z Ameriky. Tieto hypotéky sú určené pre ľudí, ktorí by si ich za klasických hypotekárnych podmienok nemohli dovoliť. Princípom je uzatvorenie hypotéky cez brokera, ktorí zarábajú na podiele z uzatvorenej hypotekárnej sumy a počtu uzatvorených hypoték. Úrokové sadzby sú pohyblivé, zákazník môže využiť možnosť v prvých rokoch splácať len úroky.

Takéto hypotéky sa primárne poskytujú v Amerike, u nás ich banky neposkytujú. Finančný trh vidí práve v týchto hypotékach príčinu vzniku americkej realitnej krízy.Najväčší rozmach mali tieto hypotéky u minoritného obyvateľstva (afroameričania, latinoameričania).

Pôžičková inzercia na tému Subprime hypotéky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Subprime hypotéky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.