predam auto na splatky, auta na splatky bez akontacie, Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Auto na splátky

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Auto na splátky

Najčastejším lízingom na Slovensku je nákup áut na splátky. No lízing nemusíte využiť len na kúpu auta ale i na nákup motocyklov, skútrov, štvorkoliek alebo aj príslušenstva ako sú napr. pneumatiky, elektróny atď. Predajca automobil predá leasingovej spoločnosti a tá vám ho následne prenajíma za dohodnuté splátky s predkupným právom.

Nákup na leasing poskytujú všetky predajne nových vozidiel a aj väčšina autobazárov, kde rok výroby vozidla neprekročí istú minimálnu hranicu. Ako súkromná osoba budete potrebovať dva doklady totožnosti ako sú napr. občiansky preukaz a vodičský preukaz a potvrdenie o príjme, avšak nepotrebujete ho vždy. Podnikatelia si musia pripraviť aj živnostenský list, ak ste platcom DPH budete potrebovať i osvedčenie o registrácii DPH a dobré je mať aj pečiatku.

Na auto si môžete požičať od bánk alebo nebankových spoločností. Často sa hovorí o aute na splátky, hoci takmer vo všetkých prípadoch ide o spotrebný úver, ktorý môže byť nanajvýš účelový. Autopôžička je pomerne veľká pôžička, a tak by sme pri jej výbere mali byť opatrní.

Pri hľadaní výhodnej autopôžičky by sme sa mali vyvarovať lákavých ponúk, ktoré nám ponúkajú krásne nové auto v priebehu niekoľkých minút. Áno, je to možné. Toto je stratégia nebankových spoločností. Tieto firmy majú svoje zastúpenie takmer u každého predajcu áut – či už nových, alebo jazdených. Nebankové spoločnosti hrajú jednoznačne na vašu pohodlnosť. Prídete si obhliadnuť nové auto, a nebanková spoločnosť vám povie, že sa na ňom môžete rovno odviesť domov. No neznie to dobre? Stačí podpísať nejakú tú zmluvu a všetko je hotové. Až potom doma zistíte, čo ste to vlastne podpísali a koľko vás bude vaše nové auto stáť.

Auto na splátky od nebankových spoločností nie je samo od seba zlý nápad. Pri akejkoľvek pôžičke by nás však mala zaujímať jej cena. Cenu pôžičky by sme však nemali merať úrokovou mieru. Máme na to ďaleko lepší nástroj. Ročná percentuálna miera nákladov (RPMN) zohľadňuje nielen úrokovú mieru, ale aj všetky poplatky spojené s čerpaním pôžičky.

 

Pôžičková inzercia na tému Auto na splátky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Auto na splátky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X