pozicky pre zivnostnikov bez danoveho priznania, pozicky pre zivnostnikov, Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Podnikateľské úvery

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Podnikateľské úvery

Nie každý podnikateľ, v prípade, že chce zrealizovať svoj podnikateľský zámer, má hneď na začiatku dostatok peňažných prostriedkov. Mnohí začínajú tak, že si na podnikanie peniaze požičajú. To isté platí aj pre rozvíjanie podnikania neskôr. Aj pri podnikateľských úveroch sa možno stretnúť s viacerými typmi ako sú úvery, pôžičky, pôžičky na refinancovanie, pôžičky pre expanziu a iné.

Nebankové subjekty nie sú pre podnikateľov a živnostníkov lukratívnymi poskytovateľmi financií pre ich biznis, resp. sú len vo výnimočných prípadoch. Pre niektorých živnostníkov je práve pôžička alebo úver na podnikanie pre podnikateľov od nebankovky jediným riešením. Pôžičky pre živnostníkov poskytujú len niektoré z nebankových subjektov.

Ďalšou pomocou pre podnikateľov je Slovenská záručná a rozvojová banka (SZRB) alebo Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania (NARMSP).

Živnostníci využívajú podnikateľské úvery  na financovanie svojej činnosti hlavne v dvoch perspektívach – dlhodobej a krátkodobej.   Z dlhodobého hľadiska ide o investície do rozvoja a z krátkodobého o pokrytie nákladov súvisiach s činnosťou.

Pôžičky pre živnostníkov delíme teda na:

Na kladné vybavenie žiadosti o pôžičku podnikateľ potrebuje predložiť zvyčajne daňové priznanie za obdobie niekoľkých rokov, potvrdenie o bezdĺžnosti voči štátnym inštitúciám a taktiež podnikateľský plán a zámer na využitie finančných prostriedkov z pôžičky.

Peniaze možno získať aj prostredníctvom dotácie z eurofondov.

Hľadá sa aj niekoľko gramaticky nesprávnych obmien: pozicky/uvery pre zivnostnikov/podnikatelov, pozicka na podnikanie pre podnikatelov/zivnostnikov, podnikatelske uvery, ale pri vyhľadávaní nie je gramatika podstatná.

Pri pôžičkách pre podnikateľov je potrebné rozlišovať medzi podnikateľskými pôžičkami, čo sú úvery na chod či rozvoj firmy, a pôžičkami pre živnostníkov, čo sú väčšinou bežné osobné spotrebné pôžičky pre ľudí pracujúcich na živnosť. Každý druh pôžičky má osobité problémy, takže sa na ne treba pozrieť oddelene. Pozicky/uvery pre zivnostnikov/podnikatelov tak nie je jednotný druh pôžičky. Pozicka na podnikanie pre podnikatelov/zivnostnikov môžeme označiť ako podnikatelske uvery.

Podnikateľské úvery sú úvery, ktorých zdroje sú použité na firemné účely. Teda sa jedná o nákup zásob či kúpu strojov a iného zariadenia do firmy na jej rozvoj. Banky väčšinou preverujú daňové priznanie, kde veľmi dobre vidia, ako sa firme darí. Podnikateľské úvery sú pomerne veľkým problémom pre začínajúce firmy či podnikateľov, ktorí nemajú žiadnu históriu. Takýto podnikatelia nemôžu banke predložiť žiadne daňové priznanie, a tak pre banky zostávajú veľkou neznámou. Banky začínajúcim podnikateľom väčšinou žiadne peniaze nepožičajú. Existujú však aj výnimku. U bánk môžu uspieť aj začínajúce firmy.  Ostatní začínajúci podnikatelia môžu využiť služby rôznych vládnych agentúr, ktoré sa starajú o rozvoj malého a stredného podnikania.

Iná situácia je so živnostníkmi, ktorí si chcú požičať napríklad na kúpu nového televízora. Problém živnostníkov je ten, že veľká väčšina z nich vykazuje nulový zisk.

Pôžičková inzercia na tému Podnikateľské úvery. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Podnikateľské úvery sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

12 reakcií na tému Podnikateľské úvery

 1. Marian komentoval:

  Vybral som si zivnost a chybaju mi financie . Potreboval by som aspon 5000 €. . Som zaciatocnom stadiu viete mi poradit , alebo pomoct?

 2. Lisa Becker komentoval:

  Dobrý deň, dámy a páni.
  Vitajte u poskytovateľa finančných služieb NoviCap.

  Potrebujete naliehavý finančný prielom? Potrebujete pôžičku z rôznych dôvodov? NoviCap ponúka flexibilné možnosti pôžičiek prispôsobené vašim potrebám.

  NoviCap ponúka širokú škálu možností pôžičiek pre všetkých, ktorí potrebujú finančnú pomoc pri nízkych úrokových sadzbách 3%, či už ide o podnikateľský úver, osobný úver alebo pôžičku na lekárske účty, predplatný deň, financovanie zariadení, hypotekárny úver e.t.c. Táto služba je rýchla, bezpečná, spoľahlivá. Ak chcete získať viac informácií o ponuke pôžičky NoviCap, pošlite e-mail prostredníctvom || novicapserviceprovider@gmail.com || alebo napíšte nám na WhatsApp prostredníctvom: +31642117819

 3. Camilla Karlsen komentoval:

  DZIEŃ DOBRY; Czy potrzebujesz pożyczki?
  Oferujemy wszystkie rodzaje usług pożyczkowych: pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe, pożyczki hipoteczne, pożyczki samochodowe, pożyczki konsolidacyjne, pożyczki na spłatę rachunków i wiele innych.

  Potrzebujesz pożyczki na sfinansowanie swojego projektu?
  Możemy wesprzeć cię pożyczką na realizację twoich projektów, takich jak: budowa twoich domów, biur, gospodarstw rolnych, a także finansowanie twoich projektów turystycznych, twojej firmy lub projektu, na który potrzebujesz finansowania zewnętrznego.

  Wyślij wniosek pożyczki teraz !!!
  Imię i nazwisko: Camilla Karlsen (pracownik centrum pożyczkowego)
  Adres kontaktowy: novaglobalfinances@gmail.com
  Kontakt WhatsApp / Telegram: +33751156474

 4. Robert komentoval:

  V tomto období hospodárskej recesie z dôvodu covid-19 ponúkame finančné zdroje tým, ktorí ich potrebujú na financovanie svojich rôznych aktivít alebo projektov. Prihláste sa a získajte spokojnosť už za 3 dni.
  E-mail: robertpetrov500@gmail.com

 5. maria komentoval:

  Greetings ,
  I warmly inform you to obtain loan from this private loan company that offered me a loan with a low interest rate of 2.5% and the transaction is fast and safe .
  Email : osinska.mariola.17@gmail.com
  Best Regards .

 6. Claudia Klein komentoval:

  Ahoj a vitajte v Spotcap Global Financial Services, volám sa Claudia Klein, som Nemka a ponúkam všetky druhy pôžičkových služieb

  Potrebujete finančné posilnenie? Potrebujete pôžičku na rôzne účely? ak je vaša odpoveď kladná, odporučím vám, aby ste kontaktovali moju firmu prostredníctvom spotcapglobalservices@gmail.com | | a do 24 hodín máte na svojom účte pôžičku, pretože poskytujeme vynikajúce pôžičkové služby po celom svete.

  Ponúkame všetky druhy pôžičkových služieb (osobné pôžičky, obchodné pôžičky a mnohé ďalšie), ponúkame dlhodobé aj krátkodobé pôžičky a tiež si môžete požičať až 15 miliónov eur a poskytujeme pôžičky za nízku úrokovú sadzbu 3% ročne. Moja spoločnosť vám pomôže dosiahnuť rôzne ciele pomocou širokej škály pôžičkových produktov.

 7. Novelty komentoval:

  Požiadajte o pôžičku na NOVELTY FINANCE (noveltyfinances@gmail.com) s úrokovou sadzbou 3%.

  Či už chcete oživiť svoj životný štýl alebo máte neočakávané výdavky, pôžička od NOVELTY FINANCE je nákladovo efektívnym spôsobom, ako to uskutočniť.

  NOVINKA FINANCOVANIE je flexibilná: môžete si požičať až päť miliónov eur (5 000 000,00 €) s vhodnou dobou splácania od 6 mesiacov do 30 rokov. Ponúkame komplexnú škálu osobných pôžičiek, obchodných pôžičiek, pôžičiek na bývanie a pôžičiek na konsolidáciu dlhov, ktoré je možné prispôsobiť tak, aby vyhovovali vašim meniacim sa potrebám a okolnostiam pri úrokovej sadzbe 3%.

  Ako použiť:
  Žiadosť o pôžičku je rýchla a ľahká!
  Firmy alebo jednotlivci, ktorí majú záujem požiadať o pôžičku v spoločnosti Novelty Finance a ktorí požadujú viac informácií o tom, AKO PODAŤ ŽIADOSŤ, by mali ODOSLAŤ E-mail na (noveltyfinances@gmail.com) ALEBO kontaktovať Krystiana Damiana na WhatsApp na +48732121095, kde získate ďalšie informácie a ústne brífingy. Podať žiadosť.

 8. Steven Martins komentoval:

  Ponúkame pôžičky všetkým, ktorí to potrebujú, za veľmi nízky úrok 3% bez záruky, v prípade záujmu vám budeme môcť poskytnúť akúkoľvek čiastku od 5 000 EUR do 50 000 000,00 EUR, kontaktujte nás E-mail: stevensmartinsfirm@gmail.com pre viac informácií

 9. Marija komentoval:

  ak chcete požiadať o pôžičku tu, kontaktujte tento e-mail (loaninstant790@gmail.com

 10. alessandro komentoval:

  Hľadáte finančnú pomoc, potrebujete urgentnú finančnú pomoc? (alessandroantonio044@gmail.com) je tu, aby vám poskytol požadovanú sumu pôžičky. takže všetko, čo musíte urobiť, je vyplniť formulár nižšie a okamžite sa k nám vrátiť, poskytneme vám 100% záruku, že váš kredit je touto spoločnosťou dobre zabezpečený, poskytujeme pôžičky so sadzbou 2% na vyplnenie zadarmo ak ste schopný splácať úver. Poskytujeme pôžičky vo výške minimálne 2 000 EUR až 200 000 000,00 EUR so sadzbou 2 %. kontaktujte nás pre akýkoľvek typ úveru. pre viac podrobností nám napíšte a požiadajte o takýto úver. cez (alessandroantonio044@gmail.com) Druhy úverov PONÚKAME OSOBNÉ PÔŽIČKY Podnikateľské úvery Pôžička na auto Úver na bývanie Úver na bývanie Splácanie hypotéky Študentská pôžička Pre všetky ostatné typy úverov nám čo najskôr pošlite e-mail s nasledujúcimi informáciami. žiadosť o úver Celé meno ……………. Požadovaná suma: ….. Čas, kedy budete musieť úver splatiť: ………… Cieľový úver: …………… Krajina: ……….. Krajina ……………. Adresa. …………… Šesť …………………. Jednotlivec ………. . …… Tel: …………….. Hneď ako táto informácia
  za predpokladu, že spracovanie vášho kreditu začne okamžite. Kontaktujte nás e-mailom (alessandroantonio044@gmail.com), potrebujete to ako pôžičku. žiadosť o úver Celé meno ……………. Povinné

 11. alessandro komentoval:

  Poskytujeme osobné pôžičky a podnikateľské pôžičky za primeranú úrokovú sadzbu iba 2% ročne, ale komplikované na mesačnej báze. Poskytujeme miestne a medzinárodné zdroje financovania, ktoré sa špecializujú na kreatívne riešenia, ktoré spĺňajú vaše potreby expanzie, rastu a ďalšie. Pre viac informácií nás kontaktujte: EMAIL; alessandroantonio044@gmail.com]

 12. Maja komentoval:

  Svedectvo o serióznej pôžičke, ktorá bola zakúpená, veľmi pekne ďakujem, pán Alessandro Antonio za pôžičku 200 000 eur, ktorú mi dal. O vašich službách sa porozprávam s ľuďmi vo svojom okolí, ktorí potrebujú úver alebo financovanie. Som spokojný s pôžičkou, ktorú ste mi dali. Neváhajte, ak potrebujete pôžičku a skutočného zákonného veriteľa, kontaktujte ich teraz a získajte svoju pôžičku prostredníctvom:

  E-mail: alessandroantonio044@gmail.com

  Ďakujem

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X