pozicka na splatenie dlhov, pozicky na vyplatenie dlhov, Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Pôžičky na splatenie dlhov / oddlženie

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Pôžičky na splatenie dlhov / oddlženie

Kúpili ste byt (dom) a kúpu ste financovali hypotékou. Čoskoro Vám končí pôvodná fixácia úrokovej sadzby a banka Vám na ďalšie obdobie ponúkla podstatne vyššiu sadzbu, ako bola sadzba pre prvú fixáciu. Niektoré banky sa tým snažia dohnať stratený zisk z obdobia prvej fixácie s „akciovou“ úrokovou sadzbou, na ktorú láka nových klientov.

Máte 3 možnosti:

 1. Pokračovať v hypotéke v súčasnej banke pri ponúknutej sadzbe.
 2. Snažiť sa presvedčiť bankára, aby Vám ponúkli lepšiu sadzbu (to býva väčšinou veľmi náročné, pretože banky sa spoliehajú na to, že klient neodíde a uspokojí sa s ponúknutými podmienkami).
 3. Využiť konkurenciu na trhu hypoték a úver refinancovať v inej banke, ktorá Vám ponúkne výhodnejšiu sadzbu.

Čo je refinancovanie?

Pri refinancovaní dochádza k splateniu súčasného úveru, úverom novým. Refinancovanie sa najčastejšie využíva vo chvíli, kedy sa blíži koniec fixácie hypotéky, teda obdobie, na ktoré Vám Vaša banka garantuje fixnú úrokovú sadzbu, za ktorú Vám bol úver poskytnutý. S koncom fixácie Vám Vaša banka ponúkne novú úrokovú sadzbu na ďalšie obdobie (na zvolené obdobie fixácie – štandardne 1, 3 alebo 5 rokov). To znamená, že máte možnosť bez pokuty zo strany banky hypotéku refinancovať – t.j. splatiť Vašu súčasnú hypotéku novou hypotékou od inej banky, ktorá Vám ponúkne nižšiu úrokovú sadzbu. Rrefinancovanie úveru sa využíva hlavne na znovu zhodnotenie vašej aktuálnej situácie a zníženie aktuálnych splátok úverov.

Dôvodom môže byť lepšia finančná situácia klienta a tým pádom nižšie riziko pre banku a nižšie splátky. Ďalším dôvodom môže byť aj zmena hodnoty nehnuteľnosti oproti času získania hypotéky. Keď ste v minulosti dostali úver na 80% hodnoty zakladanej nehnuteľnosti, dnes to môže byť kľudne len 50% a tým pádom máte nárok na nižšiu úrokovú sadzbu. Pred koncom fixácie treba kontaktovať svoju banku a zistiť, aké máte možnosti pre ďalšie fixačné obdobie. V bankách sa nebojte vyjednávať o nižšej sadzbe ako prvej ponúknutej, zisťujte aj ponuky konkurencie.

Hľadá sa aj niekoľko gramaticky nesprávnych obmien: pozicky/pozicka na vyplatenie dlhov, autopozicka, splatenie dlhov/úverov, ale pri vyhľadávaní nie je gramatika podstatná.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky na splatenie dlhov / oddlženie. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky na splatenie dlhov / oddlženie sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

14 reakcií na tému Pôžičky na splatenie dlhov / oddlženie

 1. Valeria Farkasova komentoval:

  Dobry den volam sa Valeria Farkasova a chcela by som sa informovat o pozicke na zaplatenie dlhov potrebovala by som 10.000e som dochodkyna moj dochodok je 650emesacne som vdova a potrebovala by som si vyplatit nejake pozicky prosim Vas dala by sa vybavyt nejaka pozicka s ktorou by som si mohla poplatit dlhy aj exekucie prosim vas,

 2. monika kovacova komentoval:

  Chcem vas poziadat o pozicku na splacanie dlhov pekne dakujem mam toho viac ozvite sa mi

 3. Anna komentoval:

  Chcela by som si od vas pozicat na splatenie uverov ak by to bolo mozne

 4. Simona komentoval:

  Dobry den som na materskej dovolenke a potrebovala by som pozicku 7000e s normalnou mesacnou splatkou cca 100e na vyplatenie dlhov. Islo by to?

 5. Katarína Kaľatová komentoval:

  Dobrý deň. Som na materskej dovolenke s 2 detičkami. Súrne potrebujem vyplatiť bytový podnik a malé pôžičky, inak prídem o byt a ostaneme na ulici. Odpojili nám už aj vodu.Ďakujem

 6. Miroslava komentoval:

  refinacvanie cca 15tis.eur vedeli by ste poradiť Ďakujem alebo 25tis.pri mes splátke 280 eur na 10 rokov…ponúknite

 7. Marek komentoval:

  Dobrý deň
  Potreboval by som požičku na oddlžnenie.
  Pravidelný príjem mám.
  Nemám exekucie.
  3000-4000€
  Dakujem

 8. Anna komentoval:

  Potrebujem pôžičku na oddlženie 10 000EUR. Pracujem a mám stály príjem.

 9. Juraj Kamenský komentoval:

  Ak potrebujete čestnú spoločnosť na získanie úveru láskavo kontaktujte info.annie_finance@yahoo.com

 10. Jurg32 komentoval:

  Som pán Jurg Marti, súkromný veriteľ. Ponúkame rýchlu pôžičku s veľmi nízkym úrokom 2%, preto sa k nám vráťte prostredníctvom nášho e-mailu: jurgmarti0 @ gmail.com, kde získate ďalšie informácie o tejto ponuke pôžičky. S pozdravom, pán Jurg Marti

 11. Jurg Marti komentoval:

  Som pán Jurg Marti, súkromný veriteľ. Ponúkame rýchlu pôžičku s veľmi nízkym úrokom 2%, preto sa k nám vráťte prostredníctvom nášho e-mailu: jurgmarti0@gmail.com, kde získate ďalšie informácie o tejto ponuke pôžičky. S pozdravom, pán Jurg Marti

 12. LAPO FUNDS komentoval:

  Potrebujete pôžičku? Pôžička na splatenie dlhu alebo na zaplatenie účtov alebo na začatie podnikania? Pôžička na financovanie vášho projektu? Ponúkame zaručené úverové služby v akejkoľvek výške s úrokovou sadzbou 2%. Odpovede a ďalšie informácie získate odoslaním odpovede na nasledujúci e-mail: lapofunding960@gmail.com
  Whatsapp +447868753778

 13. annie komentoval:

  Hľadáte seriózneho veriteľa, unavený z toho, že vás odmietajú banky a hypotéky, ste unavený zháňaním prostriedkov na financovanie svojho podnikania, alebo ste finančne v rozpakoch, že nemôžete splatiť svoje dlhy a účty? Uvažujete o získaní Finančná pomoc? aj keď sa teraz neponáhľajte a získajte svoj garantovaný a zabezpečený úver ešte dnes, kontaktujte nás prostredníctvom info.annie_finance0@yahoo.com

 14. earnestfinance komentoval:

  Vážený pán/pani,
  Ste vo finančnej tiesni alebo áno
  Potrebujete financie na rozbehnutie vlastného podnikania? Potrebujete vyrovnať svoj dlh
  alebo splatiť svoje účty alebo začať pekný biznis? Máte nízky kredit
  skóre
  a je pre vás ťažké získať pôžičku od miestnych bánk a iných
  Finančné ústavy? ponúkame pôžičky uvedené nižšie

  Ako napríklad:
  a) Osobná pôžička, Expanzia podnikania.
  b) Začiatok podnikania a vzdelávanie.
  c) Konsolidácia dlhu.

  Ponúkame pôžičku s nízkou úrokovou sadzbou 3% a bez kontroly kreditu, ponúkame
  Osobná pôžička, pôžička na konsolidáciu dlhu, rizikový kapitál, podnikanie
  pôžička, pôžička na vzdelanie, pôžička na bývanie ALEBO „pôžička z akéhokoľvek dôvodu!“

  Poznámka: Všetci záujemcovia by nás mali kontaktovať e-mailom pre ďalšie informácie
  informácie o našom úverovom programe.

  kontaktný e-mail:earnestfinances@aol.com
  Whats app: +447361622629

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X