úvery na bývanie, uver so zalozenim nehnutelnosti, Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Výhodná pôžička na bývanie

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Výhodná pôžička na bývanie

Úver na bývanie je určený najmä na financovanie potrieb súvisiacich s bývaním vrátane kúpy pozemkov určených na výstavbu nehnuteľností na bývanie a iných dlhodobých potrieb. Je zabezpečený záložným právom k tuzemskej nehnuteľnosti. Úver je možné použiť na tieto účely: nadobudnutie nehnuteľnosti alebo jej časti (kúpa bytu, rodinného domu, stavebného pozemku, vyporiadanie dedičstva, vyporiadanie bezpodielového spoluvlastníctva manželov, vyporiadanie podielového spoluvlastníctva),  nadobudnutie vlastníctva bytu z družstva, od obce, od štátu, na výstavbu alebo dostavbu nehnuteľností (aj na ich postupné financovanie), zmenu alebo údržbu dokončenej stavby (aj na ich postupné financovanie), splatenie iného investičného úveru použitého na uvedené účely, kombinovaný účel.

Zvyčajne poskytnutie takéhoto úveru býva podmienené ručiteľom alebo ručením iným spôsobom. Výška splátok je ovplyvnená výškou požičanej sumy a dobou, po ktorú sa rozhodnete úver splácať.

Nakoľko každý subjekt, ktorý poskytuje úvery na bývanie má iné úrokové sadzby, ktoré si individuálne určujú podľa výšky príjmu alebo hodnoty založenej nehnuteľnosti, je potrebné sa informovať o úrokových sadzbách priamo v pobočke. Takéto pôžičky poskytujú aj nebankové subjekty, parametre sú individuálne podľa preukázanej schopnosti splácania.

Pre získanie bližších informácií  a dokumentov, navštívte stránky Štátneho fondu rozvoja bývania na sfrb.sk

Pôžičková inzercia na tému Výhodná pôžička na bývanie. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Výhodná pôžička na bývanie sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Nie je možné pridávať komentáre.

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X