male pozicky, expresne pozicky, Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Malé pôžičky

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Malé pôžičky

Často sa stáva, že potrebujeme istú sumu peňazí, ktorá je však nízka. Požičiavanie malých súm je veľmi populárne. Malé sumy sa požičiavajú rýchlo a bez ručenia. Je možné si požičať sumy už od desiatok eur,.Úroky sú však vyššie a forma splácania tiež môže byť odlišná od klasických mesačných splátok, napr. do 15 dní splatenie celej dohodnutej dlžnej sumy.

Drvivá väčšina poberaných pôžičiek patrí do kategórie malých pôžičiek. Pri nízkych sumách má človek tendenciu podceňovať ich význam, ich cenu a výhodnosť. Sú to však práve malé pôžičky, kde nebankové spoločnosti majú najvyššie marže, kde zarábajú najviac.

V súčasnosti sú najpopulárnejšími malými pôžičkami jednoznačne internetové pôžičky, ktoré nazývame aj online pôžičky či pôžičky cez internet. Tieto pôžičky majú množstvo špecifík, ktoré stoja za zmienku.

Malé pôžičky cez internet sa často nazývajú aj pôžičky do výplaty. Ich názov plynie z toho, že najčastejšie sa využívajú na prekrytie obdobia chýbajúceho do najbližšej výplaty či iného príjmu. K tomuto účelu ich predurčuje ich krátka doba splatnosti. Malé online pôžičky je potrebné spravidla splatiť do 15 alebo 30 dní.

Malé pôžičky cez internet rozhodne nepatria medzi najlacnejšie. Finančne ich za výhodné nemôžeme považovať v žiadnom prípade. Ročná percentuálna miera nákladov tu môže dosiahnuť neuveriteľných výšok. Výhodnosť online pôžičiek však tkvie niekde inde. Tieto pôžičky sú mimoriadne pohodlné na vybavenie, sú rýchle  a príjemné.

Online pôžičky je potrebné začať vybavovať na webovej stránke príslušnej nebankovej spoločnosti, ktorá daný typ pôžičy poskytuje. Na tejto webovej stránke je potrebné vyplniť online formulár, odoslať ho a počkať si na sms správu, ktorá potvrdí pridelenie pôžičky.  Peniaze sú následne posielané poštovou poukážkou alebo prevodom na bankový účet. Tieto pôžičky do výplaty je možné vybaviť aj cez telefón. Stačí poslať špeciálne štruktúrovanú sms správu na špeciálne číslo. Ako presne písať takúto sms žiadosť o pôžičku sa dozviete na webovej stránke príslušnej nebankovej spoločnosti.

Nevýhodou online pôžičiek je ich malá výška.

Pôžičková inzercia na tému Malé pôžičky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Malé pôžičky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému Malé pôžičky

  1. katarina komentoval:

    dobri den som na materskej a chcela bi som si poziciat 1500e

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X