Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Ako si vybrať bezúčelový úver

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Pri hľadaní pôžičky má väčšina z nás záujem práve o bezúčelový úver. V tomto článku vám povieme viac o tom, ako si nájsť najvýhodnejší úver pre váš rozpočet a na čo si pri výbere úveru dávať pozor.

Aký typ úveru predstavuje bezúčelový úver?

Čo presne je bezúčelový úver ? Jedná sa o typ úveru, pri ktorom nemusíte dokladovať účel použitia finančných prostriedkov. Peniaze z úveru môžete použiť na čokoľvek, nie na konkrétny účel, z čoho plynie aj názov bezúčelový úver. Pri poskytnutí takéhoto typu úveru od vás banka nebude vyžadovať dokladovania bločkov, dokumentov, listín ani faktúr.  Peniaze z úveru môžete použiť tak, ako sami uznáte za vhodné a tak, ako aktuálne potrebujete.

peniaze

Koľko peňazí si môžem požičať?

Výška pôžičky, ktorú dostanete, závisí od dvoch faktorov:

  • banka
  • výška vášho príjmu

Tým najdôležitejším faktorom je výška vášho príjmu. Tu platí jednoduchá rovnica – čím vyšší príjem, tým vyššia pôžička. Nemusíte mať však obavu. Pôžičku môžete získať aj v prípade nižšieho príjmu. Banka vám však musí nastaviť výšku mesačných splátok tak, aby bola primeraná pre váš rozpočet a aby ste dokázali pokrývať aj ďalšie výdavky.

Čo s peniazmi z pôžičky, ktoré neminiem?

V prípade, že z bezúčelového úveru neminiete všetky finančné prostriedky, nemáte povinnosť tieto financie vrátiť. Peniazmi môžete naďalej disponovať. Môžete ich využiť na pokrytie iných nákladov, prípadne vložiť na sporenie, z ktorého môžete mať výnos.

Ako dlho trvá vybavenie úveru?

Nakoľko sa sprísnili podmienky na poskytovanie úverov, vybavenie bezúčelového úveru vám môže zabrať pár dní. Niektoré banky sľubujú schválenie úveru do 24 hodín a následné poskytnutie finančných prostriedkov taktiež do 24 hodín. Kľúčovým je však dokladovanie vášho príjmu. Čím skôr výšku vášho príjmu dokladujete, tým skôr môžete pôžičku získať.

Pri výbere bezúčelového úveru sa zbytočne neuponáhľajte. Informujte sa osobne na pobočkách bánk a využite internetové porovnávače pôžičiek. Tie pre vás vypočítajú výšku úroku aj približnú výšku mesačnej splátky.

 

Pôžičková inzercia na tému Ako si vybrať bezúčelový úver. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Ako si vybrať bezúčelový úver sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Nie je možné pridávať komentáre.

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X