Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Auto na lízing

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Auto na lízing

Rozmýšľate nad kúpou nového vozidla? Sú dva spôsoby, ako môžete kúpu vozidla financovať:

Pôžička na kúpu auta

Najväčšou výhodou pôžičky na auto je, že si môžete urobiť prieskum trhu a sami sa rozhodnúť, od ktorej banky alebo nebankového subjektu si pôžičku zoberiete. Z pohodlia domu si môžete urobiť porovnanie pôžičiek, ktoré vám porovná aktuálne ponuky bánk a nebankoviek a ukáže vám, ktorá je najvýhodnejšia online pôžička. O pôžičku môžete následne požiadať cez krátky formulár, na základe ktorého vás banka (alebo nebankovka) kontaktuje.

V prípade financovania vozidla prostredníctvom pôžičky platí, že sa okamžite stávate majiteľom auta.

expresné pôžičky

Lízing na auto

Lízing na vozidlo si môžete vybaviť v každom lepšom autobazári alebo u autorizovaného predajcu vozidiel. Vybavenie lízingu však neprebehne na mieste, nakoľko predajca vozidiel od vás bude vyžadovať niekoľko dokumentov.

Predajne vozidiel zväčša spolupracujú iba s jednou lízingovou spoločnosťou. To vás oberá o možnosť vybrať si z niekoľkých ponúk tú najvýhodnejšiu. Môže sa stať, že vám predajca vybaví lízing s vysokým úrokom, budete platiť veľké mesačné splátky a na vozidle preplatíte.

Narozdiel od pôžičky, pri lízingu nie ste majiteľom vozidla. Až do úplného splatenia vozidla je majiteľom lízingová spoločnosť.

Ako financovať opravu vozidla?

V prípade opravy vozidla je výber jednoduchý. Opravu vozidla môže financovať iba pôžička na auto. Lízing sa za takýmto účelom neposkytuje. Pri klasickej pôžičke navyše nemusíte dokladovať, ako ste peniaze použili. To znamená, že keď zaplatíte opravu vozidla a ešte sa vám peniaze z pôžičky zvýšia, môžete si ich nechať a použiť na niečo iné, na čo potrebujete.

 

Pri kúpe nového vozidla sa zbytočne neuponáhľajte. Majte na pamäti, že auto vám bude slúžiť niekoľko rokov. Pri vybavovaní pôžičky alebo lízingu si dobre prečítajte podmienky. Všímajte si nielen výšku úroky, ale aj možnosti predčasného splatenia a prípadné pokuty.

Ak sa so splácaním pôžičky dostanete do problémom, čo najskôr kontaktujte svoju banku alebo nebankovú spoločnosť. Tá vám môže vystaviť nový splátkový kalendár.

 

 

Pôžičková inzercia na tému Auto na lízing. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Auto na lízing sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Nie je možné pridávať komentáre.

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X