https://www expresnepozicky sk/cetelem/, Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Cetelem

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Cetelem

Spoločnosť Cetelem je európskou jednotkou v počte poskytnutých úverov. Poskytla viac ako 1 000 000 úverov na Slovensku. Cetelem je členom 6. najväčšej banky na svete, BNP Paribas, ktorá bola založená 23. mája 2000 spojením Banque Nationale de Paris a Paribas.

Na Slovensku spoločnosť pôsobí od roku 2000 a zameriava sa na poskytovanie spotrebiteľských úverov či už ide o nákup na splátky, osobné pôžičky či kreditné karty. Cetelem ako prvá priniesla na trh distribučný kanál pre úverové produkty.  Medzi výhody pôžičiek od Cetelem patrí jednoduchý spôsob získania pôžičky cez internet a okamžitý výsledok posúdenia, ktorý žiadateľovi poskytne systém automatického spracovania.

Produkty spoločnosti Cetelem Slovensko a.s.

Typy pôžičiek

  • pôžička na zariadenie a nábytok
  • pôžička na rekonštrukciu a bývanie
  • pôžička na auto
  • pôžička na čokoľvek
  • pôžička na splatenie úverov

Žiadateľ a partner budú potrebovať nasledovné doklady potrebné pri žiadosti o pôžičky: kópia občianskeho preukazu (predná aj zadná strana), zdokladovanie príjmu. Podrobnosti nájdete na stránke spoločnosti cetelem.sk

Kreditná karta

Medzi výhody kreditnej karty od Cetelem patrí možnosť kreditu až 3 400 EUR, výhodný úrok 1.77% p.m., medzinárodné použitie, nonstop prístup k účtu, poistenie schopnosti splácať, 0% úrok na nákupy až 52 dní a iné.

Nákup na splátky

Výhodou nákupu na splátky od Cetelem je kombinovateľnosť jednotlivých parametrov úveru. Ponúka sa priama platba (0 – 90% ceny tovaru), mesačná splátka (ostane nezmenená počas celej doby splácania), dĺžka splácania (6 – 36 mesiacov) a výška úveru (od 100 do 17 000 EUR).

Ak máte záujem o Cetelem pôžičky, bližšie informácie nájdete na stránkach spoločnosti www.cetelem.sk

Pôžičková inzercia na tému Cetelem. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Cetelem sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X