Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Cofidis

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Cofidis

Spoločnosť COFIDIS, a. s. je špecialistom na poskytovanie úverov na diaľku už od roku 1985. Je súčasťou skupiny 3 Suisses International, má takmer 2800 zamestnancov spravujúcich viac ako 11 miliónov úverových účtov. COFIDIS pôsobí okrem Slovenska a Českej Republiky aj v Maďarsku, Rumunsku, Taliansku, Belgicku, Francúzsku, Španielsku, Portugalsku a Číne.

Pôžičky od spoločnosti COFIDIS:

  • Transparentný úver – peniaze na účte do 48 hodín po schválení úveru
  • Flexibilný úver – bez skrytých poplatkov
  • Úver na čokoľvek – bez ručenia nehnuteľnosťou
  • Úver s možnosťou opätovného čerpania a s poistením proti neschopnosti splácať

Pre viac informácií navštívte stránku kliknite tu

Pôžičková inzercia na tému Cofidis. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Cofidis sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému Cofidis

  1. Pavol Nemcik komentoval:

    Surne potrebujem pozicat 2000 eur do piatku prosim ozvyte sa mi uroky respektujem nie podvodnici za porozumenie pekne dakujem Pavol

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X