https://www expresnepozicky sk/essox/, Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Essox

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Essox

ESSOX SK s.r.o. pôsobí na slovenskom finančnom trhu od februára 2006 a patrí do jednej z najväčších finančných skupín v Európe – Société Générale Group. Spoločnosť ESSOX je dcérskou spoločnosťou Komerční banky.  Špecializuje sa na ojazdené autá na splátky splátkový predaj tovarov v maloobchodnej sieti.

Essox pôžičky môžete využiť v širokej sieti partnerských obchodov. Pri nákupe tovaru na splátky požiadate u predajcu o úver. Na zakúpenie tovaru vám postačí 10% z jeho ceny a zvyšnú hodnotu si po schválení pôžičky rozložíte do splátkového kalendára.

Budete potrebovať dva doklady totožnosti, potvrdenie o výške príjmu a kópia posledných dvoch výpisov z účtu.  Výhodou je, že nepotrebujete ručiteľa a dĺžka splatnosti takéhoto úveru môže byť dokonca až 45 mesiacov.   Percentuálna miera nákladov (RPMN) je pomerne výhodná, pretože sa väčšinou jedná o účelové pôžičky na kúpu automobilov alebo konkrétneho tovaru.

Autá na splátky

 • ojazdené osobné a úžitkové automobily do 3,5 tony starých maximálne 11 rokov
 • pre fyzické aj právnické osoby
 • preukázateľný stabilný príjem
 • do výšky 100% kúpnej ceny vozidla
 • splatnosť 12 – 84 mesiacov
 • bez ručiteľa
 • RPMN okolo 14%

Splátkový predaj

 • sa poskytuje prostredníctvom partnerských obchodov
 • nákup akéhokoľvek tovaru (elektronika, nábytok, plastové okná, dovolenky atď.)
 • pre fyzické aj právnické osoby
 • splatnosť 5 – 72 mesiacov
 • výška úveru od 100 do 15000 EUR
 • priama platba 0 – 70%
 • RPMN okolo 20%

Pôžičková inzercia na tému Essox. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Essox sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému Essox

 1. Jurg Marti komentoval:

  Som pán Jurg Marti, súkromný veriteľ. Ponúkame rýchlu pôžičku s veľmi nízkou úrokovou sadzbou 2%, preto sa k nám vráťte prostredníctvom nášho e-mailu: jurgmarti0@gmail.com, kde získate viac informácií o tejto ponuke pôžičiek. S úctou, pán Jurg Marti

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X