Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Home Credit

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Home Credit

V roku 1999 bola založená spoločnosť Home Credit Slovakia a.s., ktorá je jedným z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania na Slovensku. Spoločnosť Home Credit ponúka širokú škálu úverových produktov ako sú napríklad pôžičky na mieste predaja, hotovostné pôžičky, kreditné karty alebo revolvingové pôžičky a v roku 2009 poskytla úvery v celkovej výške 102 miliónov eur. Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s. je členom skupiny Home Credit.

Pôžičky od spoločnosti Home Credit:

Home Credit pôžička – hotovostná

Hotovostná pôžička spoločnosti Home Credit sa dá vybaviť po telefóne alebo prostredníctvom formulára, ktorý je môžete vyplniť na internetových stránkach spoločnosti Home Credit a to až do výšky 4300 eur. Výhodou hotovostnej pôžičky Home Credit je, že jej vybavenie je bezplatné, nie je potrebný ručiteľ, neplatíte ďalšie poplatky pri predčasnom splatení a jej súčasťou je aj poistenie výdavkov pre prípad, že by ste pôžičku neboli schopní splácať.

Nákup na splátky

Ide o úver, pri ktorom je možné na Slovensku ho získať na takmer 3 500 obchodných miestach s elektronikou, výpočtovou a kancelárskou technikou, nábytkom, kuchyňami, stavebnými dielmi, podlahami, bazénmi a ďalším sortimentom. Tento spotrebiteľský úver je možné využiť tiež na nákup dovolenky či financovanie nadštandardnej zdravotnej starostlivosti.

Medifin

Medifin je spotrebiteľský úver, ktorý slúži na financovanie nadštandardných lekárskych služieb, ktoré nehradí základné zdravotné poistenie. Môže sa jednať o plné hradenie zdravotného zákroku alebo o dofinancovanie.

Spotrebiteľský úver IDEAL kredit

IDEAL kredit slúži na financovanie nákupu nových i ojazdených automobilov a ich doplnkov. Spotrebiteľský úver IDEAL kredit môžu fyzické, právnické osoby a podnikatelia. Tento spotrebiteľský úver je dostupný u 250 predajcov automobilov na Slovensku. Doba splatnosti tohto úveru môže byť od 2 do 7 rokov.

Kreditná karta Home Credit

Táto karta je medzinárodná platobná karta, štandardu MasterCard Unembossed, ktorá je nositeľom opakovaného, tzv. revolvingového úveru. Práve na základe revolvingového úveru sa ňou dá platiť nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí. Výhodou kreditnej karty Home Credit je opakované bezúročné obdobie 51 dní ak ide o bezhotovostné platby.

Kreditná karta Premia

Kreditná karta Premia je co-brandová karta, ktorú si môžete vybaviť priamo v predajniach KIKA, Baumax alebo Asko nábytok. Aktívnym používaním karty vám zaistí lacnejšie nákupy. Pri platbe v partnerských obchodoch sa zákazníkovi vráti na jeho prémiové konto 1 % z ceny nákupu. Týmito prémiovými peniazmi si môže zaplati tovar v obchode, ktorý mu kartu vystavil.

Kreditná karta Clubcard

Kreditná karta Clubcard je co-brandová karta, ktorá je určená pre zákazníkov obchodnej siete Tesco. Za každé euro, ktoré zákazník zaplatí v obchodoch Tesco, získa na svoj účet 2 body. Za nazbieraných 100 bodov sa mu pripočíta opäť jedno euro a toto si môže odrátať zo svojho ďalšieho nákupu.

Strieborná karta Home Credit

Táto karta zákazníkovi umožňuje opakovane nakupovať na splátky u zmluvných partnerov spoločnosti Home Credit a vďaka štandardu Maestro aj v ďalších predajniach na Slovensku a v zahraničí. Výhodou tejto karty je, že je prostredníctvom nej možné vyberať hotovosť z bankomatov.

K produktom od spoločnosti Home Credit patrí aj hotovostný úver v pobočkách Tesco a Asko nábytok.

Aktuálnu ponuku a podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.expresnepozicky.sk/pozicky-na-mieru/pozicka-do-4300e-bez-rucenia-bez-ucelu/.

Vyplňte si žiadosť o túto pôžičku

Pôžičková inzercia na tému Home Credit. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Home Credit sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X