Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Pôžička od ľudí ľuďom

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Na Slovensku sa objavili iba nedávno, v zahraničí sú však už dobre známe – pôžičky od ľudí ľuďom. Aj keď prišli na slovenský trh iba nedávno, už dnes sa tešia veľkej popularite.

Čo je pôžička od ľudí?

Pôžička od ľudí, takzvaná P2P pôžička, je založená na princípe získavania peňazí od bežných ľudí. Z procesu poskytnutia pôžičky je vynechaná banka, vďaka čomu môžete získať pôžičku bez poplatku a s výhodným úrokom.

Ako funguje takáto pôžička?

Ak vás zaujíma pôžička od ľudí požiadať o ňu môžete na špeciálnej platforme na to určenej. Na tejto platforme sa stretávajú

  • investori – bežní občania, ktorí požičiavajú svoje peniaze
  • klienti – žiadatelia o pôžičku

expresné pôžičky pre všetkých

Vy, ako žiadateľ o pôžičku (klient) zadáte, o akú pôžičku máte záujem a investori vám na ňu prispejú. Pôžička od ľudí funguje na princípe takzvaného crowdfundingu – na pôžičku sa vám poskladá niekoľko investorov. S investormi môžete komunikovať a budovať si s nimi vzťah. Keď investori vidia, že ste dôveryhodný klient a pôžičku im splatíte, môžu vám dať výhodnejší úrok.

S investormi môžete komunikovať anonymne.

Pre koho je vhodná pôžička od ľudí?

Pôžička od ľudí je vhodná pre každého, kto má záujem o získanie pôžičky alebo úveru. Stačí, keď máte viac ako 18 rokov a máte preukázateľný trvalý príjem. Prečo je potrebné preukazovať príjem? Aby investori vedeli, že budete mať z čoho splácať pôžičku. Vaším preukázateľným príjmom môže byť príjem zo zamestnania, podnikania, poberanie dôchodku alebo zisk z prenájmu.

 

Výhody pôžičky od ľudí

  • Z procesu je vynechaná banka
  • Možnosť získať výhodnejší úrok
  • Možnosť získať pôžičku bez poplatku za poskytnutie a bez pokuty za predčasné splatenie
  • Vybavenie aj cez internet
  • Splácanie svojej pôžičky môžete sledovať online

 Je takýto typ pôžičky bezpečný?

Áno, je. Aj keď je pôžička od ľudí založená na komunikácii a na vzťahu medzi investorom a klientom, celý proces je kontrolovaný Národnou bankou Slovenska. Platformy, ktoré prevádzkujú poskytovanie P2P pôžičiek, spĺňajú prísne bezpečnostné normy, chránia vaše osobné údaje a na prevádzku takýchto stránok majú príslušnú licenciu.

Ako môžem použiť peniaze z P2P pôžičky?

Pôžička od ľudí ľuďom je bezúčelová. V praxi to znamená, že peniaze môžete použiť tak, ako sami uznáte za vhodné. Investori (občania, ktorí vám poskytli peniaze), od vás nebudú vyžadovať dokladovanie bločkov ani faktúr. Pokiaľ si požičiate viac peňazí, ako potrebujete, respektíve neminiete všetko z pôžičky na to, na čo ste plánovali, peniaze si môžete nechať a pokračovať v splácaní pôžičky.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička od ľudí ľuďom. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička od ľudí ľuďom sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Nie je možné pridávať komentáre.

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X