Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Profi Credit

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Profi Credit

Spoločnosť Profi Credit Slovakia, s.r.o. vznikla v roku 2000. Spoločnosť poskytuje nebankové pôžičky pre širokú škálu klientov. Taktiež pokrýva živnostenskú podnikateľskú sféru pôžičiek. Svoje produkty ponúka prostredníctvom úverových poradcov (nazývaný externí spolupracovníci) priamym predajom.  Spoločnosť Profi Credit je súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny Profireal Group, ktorá pôsobí okrem Slovenska aj v Čechách, v Poľsku, Bulharsku a Rumunsku.

Pôžičky od spoločnosti Profi Credit

Spoločnosť ponúka širokú škálu nebankových úverov, medzi ne patria:

  • Online pôžička – vhodná varianta ako online pôžičky
  • Zamestnanecký úver vo výške 300 – 1 500 EUR – vhodná varianta ako pôžičky pre zamestnancov, pôžičky pre dôchodcov, ženám na materskej dovolenke
  • Podnikateľská pôžička vo výške 1 500 EUR a viac – vhodná varianta ako pôžičky pre podnikateľov
  • Živnostenska pôžička vo výške 950 – 3 650 EUR – vhodná varianta ako pôžičky pre živnostníkov
  • Pôžička so zábezpekou vo výške 1 500 EUR a viac – vhodná varianta pre fyzické alebo právnické osoby, ktoré nemusia preukazovať príjem. Zábezpeka môže byť napríklad nehnuteľnosť.

Aktuálnu ponuku a podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.expresnepozicky.sk/pozicky-na-mieru/pozicka-do-1500e-na-cokolvek-bez-rucenia/.

Vyplňte si žiadosť o túto pôžičku

Pôžičková inzercia na tému Profi Credit. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Profi Credit sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X