Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Provident Financial

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Provident Financial

Provident je jedna z nebankoviek, ktorá vystupuje pod obchodným menom Provident Financial s.r.o. Jedným z jej štyroch činností je “poskytovanie úverov nebankovým spôsobom z vlastných zdrojov”. Pri takomto podnikaní je nutná. Ako každá nebankovka nemá presné úrokové sadzby na všeobecné balíky produktov, produkt je v podstate iba jeden – pôžička na mieru. Najväčšim rozdielom je spôsob splácania. Môže ísť  o hotovostnú alebo bezhotovostnú pôžičku. Aký je medzi nimi rozdiel? Pri hotovostnej pôžičke dostávate hotovosť priamo do rúk v priebehu niekoľko hodín od schválenia, prostredníctvom osobného zástupcu. Pri tomto type je forma splácania týždennou formou osobne na pobočke alebo vo forme osobného zástupcu, ktorý k vám bude pravidelne chodiť domov, za čo si však bohužiaľ priplatíte nemalé peniaze. Pri bezhotovostnej pôžičke dostávate peniaze do 10 dní na účet a týždenné splátky posielate na účet Providentu.

Aktuálnu ponuku a podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.expresnepozicky.sk/pozicky-na-mieru/pozicka-do-1500e-na-cokolvek-pre-kazdeho-s-prijmom/.

Vyplňte si žiadosť o túto pôžičku

Pôžičková inzercia na tému Provident Financial. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Provident Financial sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X