sms pozicka, Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Sms pôžička

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Sms pôžička

Online pôžička sa ihneď po uvedení na trh stala u ľudí veľmi obľúbenou najmä vďaka tomu, že žiadatelia nemuseli dokladovať svoj príjem, nepotrebovali ručiteľa  a pôžičku si vybavili z pohodlia domova . Teraz je tu ďalšia novinka v podobe  sms pôžičiek, ktoré získate expresne  rýchlo. Ide o pôžičky na nízke sumy peňazí. Stačí, ak vyplníte online formulár cez internet, v ktorom uvediete potrebné informácie a uvediete aj sumu o ktorú žiadate. Spoločnosť do niekoľkých minút zhodnotí Vašu požiadavku a na Vami zvolené mobilné číslo vám príde odpoveď v podobe krátkej správy. Pri sms pôžičkách spoločnosti schvaľujú len nižšie sumy peňazí. Najnižšia suma o ktorú môžete požiadať je  50 €, maximálna suma, ktorú Vám pri sms pôžičke poskytnú je 300€.

Prijatú správu o akceptovaní pôžičky musíte samozrejme potvrdiť. Následne Vám budú peniaze pripísané na Váš bankový účet, ktorý ste uviedli v kontaktnom online formulári. Prevod peňazí na Váš bankový účet je oveľa efektívnejší, ako ich vyplatenie na pošte prostredníctvom poštovej poukážky. Pri bankovom prevode nemusíte pre peniaze nikam chodiť, naproti tomu pri poštovej poukážke si peniaze musíte ísť vyzdvihnúť do niektorej z pobočiek Slovenskej pošty. Tento typ pôžičiek zaraďujeme medzi rýchle pôžičky, keďže sú schvaľované za niekoľko hodín a už o 48 hodín po schválení pôžičky môžete s peniazmi disponovať.

Sms pôžičku Vám poskytnú len nebankové spoločnosti, v bankách sa s týmto typom pôžičiek nestretnete. Väčšina spoločností, ktoré poskytujú pôžičky garantuje svojim klientom možnosť požičať si aj vyšší obnos peňazí v prípade, že si klient bude peniaze požičiavať pravidelne a pravidelne ich bude splácať..

Pôžičková inzercia na tému Sms pôžička. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Sms pôžička sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému Sms pôžička

  1. eva komentoval:

    prosim vas mala bi som zaujem o 100eur.neviem ako to funguje a preto ak budete dobry a zavolate mi na moje cislo 0944250249

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X