Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Úvery na čokoľvek

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Úvery na čokoľvek

Čo je úver na čokoľvek?

Úver na čokoľvek je bežný spotrebný úver, ktorý poskytuje banka aj nebanková spoločnosť. Nazýva sa aj bezúčelový úver. Pri úvere na čokoľvek platí, že banka ani nebankovka od vás nebudú vyžadovať potvrdenie, ako ste požičané peniaze použili. Banka si od vás nebude pýtať

 • dokladovanie faktúr
 • dokladovanie bločkov
 • dokladovanie výpisov z účtu

Ako môžem úver na čokoľvek použiť?

Ako napovedá samotný názov úveru, úver na čokoľvek môžete využiť tak, ako sami uznáte za vhodné. Peniaze môžete použiť tak, ako momentálne potrebujete a zvyšok si odložiť ako rezervu. Klienti častokrát využívajú bezúčelový úver napríklad na

 • rekonštrukciu bývania
 • kúpu nového auta
 • opravu vozidla
 • nákup nábytku a spotrebičov
 • dovolenku s rodinou
 • splatenie starých dlhov
 • a iné

peniaze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ktorý bezúčelový úver je najvýhodnejší?

Na trhu je množstvo úverov a zorientovať sa v ich ponuke nie je jednoduché. Úvery navyše neponúkajú iba banky, ale aj nebankové spoločnosti. Na Slovensku sa taktiež začali ponúkať takzvané P2P pôžičky – pôžička od ľudí ľuďom. Ukazovateľom, ktorý bezúčelový úver je najvýhodnejší, je RPMN – ročná percentuálna miera nákladov. Čím nižšie RPMN, tým výhodnejší úver. Aby sme to povedali zrozumiteľnejšie – na RPMN vplýva úroková sadzba a poplatky spojené s úverom, napríklad poplatok za poskytnutie pôžičky. V bankách býva stále vysoký, zatiaľ čo nebankovky od neho upúšťajú.

Pre všetky finančné subjekty je povinné uvádzať pri úverových produktoch hodnotu RPMN.

Ako nájsť najlacnejší úver (s najnižšou RPMN)?

Pri hľadaní čo najlacnejšieho úveru máte dve možnosti:

 • osobne navštevovať pobočky bánk alebo sa telefonicky informovať o pôžičkách
 • z pohodlia domova si urobiť porovnanie pôžičiek

Asi každému je jasné, že porovnanie pôžičiek z pohodlia obývačky je oveľa príjemnejšie a časovo menej náročné ako osobná návšteva bánk. Vy si tak v kľude a bez nátlaku budete môcť vybrať pôžičku, ktorá vám najlepšie vyhovuje.

Urobil som si porovnanie pôžičiek. Čo ďalej?

Keď ste si porovnali pôžičky, pravdepodobne už viete, ktorá banka (alebo nebankovka) vám poskytne tú najvýhodnejšiu. Tak, ako ste si ich z pohodlia domova porovnali, rovnako si pôžičku z pohodlia domova môžete aj uzatvoriť. Vyplníte krátku žiadosť o pôžičku. Následne vás kontaktuje pracovník banky. Po schválení pôžičky väčšina bánk aj nebankoviek garantuje poskytnutie finančných prostriedkov do 24 hodín.

 

 

Pôžičková inzercia na tému Úvery na čokoľvek. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Úvery na čokoľvek sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Nie je možné pridávať komentáre.

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X