Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Výhodná pôžička v čase koronavírusu

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Zhoršil koronavírus vašu finančnú situáciu? Využite možnosť zobrať si pôžičku cez internet so zvýhodneným úrokom. Pôžička vám pomôže prekryť náročné obdobie, počas ktorého mohol vám alebo vášmu partnerovi vypadnúť príjem do domácnosti.

Pôžičku si môžete vybaviť aj z domu

Najmä v týchto časoch určite oceníte možnosť vybaviť si pôžičku z pohodlia domova. Nemusíte nikam chodiť a vypĺňať množstvo papierov. Keď vás láka online pôžička ,stačí, keď vyplníte krátky formulár so žiadosťou.

Pôžičku cez internet poskytujú banky aj nebankové spoločnosti. Pri žiadaní cez internet máte možnosť urobiť si porovnanie pôžičiek. Vďaka nemu zistíte, kde získate pôžičku s najvýhodnejším úrokom a či sú s pôžičkou spojené aj poplatky.

Tip: Pokiaľ sa neviete rozhodnúť, ktorá pôžička je pre vás najvýhodnejšia, vyplňte tento formulár, v ktorom špecifikujete, o akú pôžičku máte záujem. Čoskoro vás kontaktuje jedna z našich odborníčok na úverové produkty a poradí vám, ktorá banka alebo nebanková spoločnosť má pre vás najlepšiu pôžičku.

P2P pôžička, známejšia pod pojmom pôžička od ľudí, je stále obľúbenejším typom úveru. Pri pôžičke od ľudí môžete komunikovať s veriteľmi (ľuďmi, ktorí financujú vašu pôžičku) a dohodnúť sa s nimi na výške pôžičkyvýške úroku.

Z procesu poskytnutia pôžičky je vynechaná banka, čo dáva priestor vám aj investorom na dohodnutie výhodnejších podmienok splácania. Poskytnutie pôžičky prebieha na overenej platforme, ktorá je certifikovaná na spracovávanie takéhoto typu pôžičiek.

Špeciálna pôžička pre podnikateľov

Ste podnikateľ, ktorého nepriaznivo zasiahla koronakríza? Práve pre vás je určená pôžička pre podniakteľov. Pôžička pre podnikateľov sa líši v podmienkach poskytnutia aj v pravidlách splácania. Výška úroku sa bude odvíjať aj od toho, ako dlho podnikáte, aké sú vaše príjmy, o akú výšku pôžičky máte záujem a ako dlho by ste chceli úver splácať.

Pôžičková inzercia na tému Výhodná pôžička v čase koronavírusu. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Výhodná pôžička v čase koronavírusu sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Nie je možné pridávať komentáre.

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X