Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

Slovenská sporiteľňa

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: Slovenská sporiteľňa

Pôsobenie Slovenskej sporiteľne na Slovensku je najdlhšie v histórii, ktoré siaha až do 19. storočia. Na Slovensku, v roku 1819, vznikli prvé pobočky – filiálky (v Bratislave, Trnave, Banskej Bystrici a Levoči) rakúskej Die Erste Spar-Casse. So zmenami ekonomických pomerov v povojnovom Československu sa Slovenská sporiteľňa stala po roku 1953 súčasťou Československej štátnej sporiteľne.

V roku 1989, ktorý bol i prelomovým rokom, nastala liberalizácia (pretváranie) finančného sektora a Slovenská sporiteľňa získala univerzálnu bankovú licenciu. V roku 1994 sa Slovenská sporiteľňa pretransformovala na akciovú spoločnosť. Roku 2001 pristúpilo Ministerstvo hospodárstva SR k odpredaju majoritného podielu akcií rakúskej Erste Bank.

V súčasnosti je Slovenská sporiteľňa bankou, ktorá ovláda na Slovensku najväčší podiel na trhu vkladov. Pre svojich klientov zabezpečuje širokú škálu rozličných bankových služieb. Pôžičky od Slovenskej sporiteľne sú poskytované pre fyzické osoby, podnikateľov a firmy.

Pôžičky Slovenskej sporiteľne

Pre fyzické osoby:

1. Úver na bývanie – výška poskytovanej sumy je od 7000 EUR, ktorá má splatnosť max. 30 rokov a výška úroku je 4,09 – 5,29%
2. Spotrebný úver na čokoľvek – výška poskytovanej sumy je od 700 EUR, ktorá má splatnosť max. 10 rokov a výška úroku je od 9,9% a 8,5% pre vysokoškolákov
3. Povolené prečerpanie – výška úroku 17,9%
4. Kreditná karta – výška úroku 19,5%
*úrok z omeškania 8% p.a

Pre podnikateľov a firmy:

1. kontokorentný úver – s výškou úroku 6,0/9,3%
2. bezúčelový úver – s výškou úroku 8,10%
3. účelový úver – výška úroku od 5,80%
4. povolené prečerpanie – s výškou úroku 15,90%
5. preklenovací uver pre podnikateľov
6. prevádzkové a investičné prefinancovanie
atď.

Všetky podrobné informácie o úverových produktoch nájdete na oficiálnych stránkach banky: slsp.sk

Pôžičková inzercia na tému Slovenská sporiteľňa. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Slovenská sporiteľňa sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X