Expresné pôžičky, úvery a hypotéky. Rýchle pôžičky online pre vás tu a teraz.

» TU » získajte obľúbenú rýchlu pôžičku do 5000 €

UniCredit Bank

O pôžičke - informácie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.

Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.

Všetko o: UniCredit Bank

UniCredit Bank Slovakia, a. s. vznikla pomerne nedávno  spojením dvoch bánk, a to UniBanky, a. s. a HVB Bank Slovakia a. s. v apríli 2007.  Obe banky už predtým pôsobili na slovenskom trhu vyše 17 rokov a vybudovali si veľmi dobré meno v niekoľkých oblastiach. UniCredit Bank je banka, špecializujúca sa na retailové bankovníctvo, úvery, pôžičky pre podnikateľov aj bežných klientov.

Úvery od UniCredit Bank:

Bezúčelový úver

Už samotný názov bezúčelový nám napovedá, že tento úver môžete použiť na akýkoľvek účel. Úver je koncipovaný aby boli peniaze maximálne dostupné každému. Veľkým plusom je, že vybavenie úveru je maximálne rýchle, diskrétne, tak aby klient úveru bol obslúžený rýchlo a pohodlne. Výhodou tohoto úveru je jeho výška dosahujúca v UniCredit Banke až 25 000€.

Podmienky:

Žiadateľ úveru musí byť fyzická osoba – t. z. občan SR alebo cudzí štátny príslušník s trvalým, resp. prechodným pobytom na území SR vo veku 18 – 64 rokov s pravidelným mesačným príjmom min. vo výške 280 EUR. Úver v minimálnej výške 650 EUR a maximálnej výške 25 000 EUR.

Mena úveru: EUR
Lehota splatnosti: 1-7 rokov
Úroková sadzba: fixná na celé obdobie splatnosti úveru

Účel úveru

• bez dokladov k preukázaniu účelu použitia finančných prostriedkov

Zabezpečenie úveru

• dohoda o zrážkach zo mzdy nad 3300 EUR (v prípade príjmu zo závislej činnosti)
• ručiteľ v prípade výšky úveru nad 10 000 EUR, ak ide o žiadateľa jednotlivca
• Spoludlžník v prípade manželov s BSM
• Finančná zábezpeka vo výške 100% (ak si klient zvolí tento typ zabezpečenia, neuzatvára sa dohoda o zrážkach zo mzdy)

Čerpanie úveru

• Jednorazové, celá suma úveru je prevedená na zvolený účet klienta

Forma splácania

Splácanie úveru sa uskutočňuje fixne stanovenými pravidelnými mesačnými anuitnými splátkami (splátka istiny úveru s úrokmi).

Spotrebný úver na financovanie kurzu pre letušky

Účelom tohto úveru je pomôcť záujemcom o prefinancovanie kurzu pre letušky, kde možnosť dosiahnuť až 80% ceny kurzu!

Podmienky:

Záujemca o úver musí mať 18 – 64 rokov, ktorý je občanom SR alebo cudzím štátnym príslušníkom s trvalým alebo dlhodobým pobytom na území SR a jeho pravidelný mesačný príjem je v min. výške 280 EUR, a vie ho preukázať. Ďalej potrebuje záujemca 2 doklady totožnosti, 1 doklad na overenie adresy ( účet za telefón, príp. SIPO, ZSE alebo SPP), doklady potvrdzujúce príjem – potvrdenie o príjme na tlačive banky alebo posledné daňové priznanie v prípade príjmu z podnikania, a výpisy z účtu za 3 mesiace.

Študentská pôžička work & travel

Tento úver od spoločnosti UniCredit Bank je halvne pre študentov, ktorí chcú spoznať zahraničie, vycestovať preč, zažiť leto v cudzine či zarobiť si na zahraničných brigádach. Pôžička je poskytovaná až do výšky 3 300€, s možnosťou odloženia splácania pôžičky o 4 mesiace. Banka má vypísané cestovné agentúry s ktorými spolupracuje a aj všetky podmienky na svojej stránke unicreditbank.sk

Pôžičková inzercia na tému UniCredit Bank. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému UniCredit Bank sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Nie je možné pridávať komentáre.

Texty na webe Expresné Pôžičky sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. V prípade záujmu o kúpu reklamy prosím informujte webmastera webu.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X